Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już sama nie wiem..

Pytanie dotyczace mrozenia miesa....

Polecane posty

Gość już sama nie wiem..

czy mieso przed mrozeniem nalezy umyc?Czy nie? tesciowa mówi absolutnie NIE! ja bym umyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już sama nie wiem..
ok, tylko ze ja przed zamrozeniem musze przewiezc to mieso przez ok 10 godzin, czy to zmienia postac rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO MASZ ZROBIĆ....
Nie mięsa się nie myje przed zamrożeniem.Nie ważne ile godzin przewozisz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję po co mam ładować do zamrażarki brudne mięso, które, być może leżało na podłodze? nie zaszkodzi, jak umyję dwa razy, przed zamrożeniem (tym bardziej, że wtedy je wstępnie przygotowuję, kroję na porcje, plasty, kostkę (do gulaszu) i po rozmrożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 33 tobie jakos nie wierze
:O podobno sie nie myje i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie myj i jedz takie przedeptane w rzeźni i transporcie możesz to sobie też trzymac w lodówce czy zamrażarce, co mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blady loczek
trzeba umyc bo takie zamrozone gorzej sie myje a zarazki nie gina tylko zamarzaja (gina w temp.duzo nizszej niz w zamrazalniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokójcie się z tymi zarazkam
wszystko może domestosem odkażajcie ;O jeśli to mięso przed zamrażaniem myjecie - czyli płuczecie w wodzie - to żadnych zarazków nie zabijacie przecież niszczy je zamrażanie, a te które się namnozą przy rozmarażaniu - obróbka cieplna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellen...
i znów ta ewa, na który temat nie zajrzę to i ona jest, wielka znawczyni... i nawet mięso myje przed zamrożeniem... kto by pomyślał... marzy mi się choć jeden temat bez ewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellen...
i znów ta ewa, na który temat nie zajrzę to i ona jest, wielka znawczyni... i nawet mięso myje przed zamrożeniem... kto by pomyślał... marzy mi się choć jeden temat bez ewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za róznica
kto wam radzi? ewa 33 czy jakas pomarancza . chcecie poraady to ja otrzymujecie babole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc marzenia się spełniają :) swoją drogą, to smutne, że masz takie przyziemne marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×