Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sjjjjjasjakakak

CV - czy popełniłam duży błąd?

Polecane posty

Gość sjjjjjasjakakak

Otóż, wysyłając cv do kilkunastu firm, zamiast zaznaczyć kopie ukryte, zaznaczyłam zwykłe - przez przypadek. Wiec w zwiazku z tym, czy to jest duży błąd kiedy pracodawca czytając mojego maila bedzie miał do wglądu listę maili firm, do których wysłałam cv "hurtem"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjjjjasjakakak
Firmy co do "poważności" różne, jednak stanowisko, na które aplikuje nie jest aż tak poważne... No ale pluje sobie w brodę, że takie coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjjjjasjakakak
I jeszcze co do tych firm, to w sumie, żadna z nich nie jest jakoś super poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjjjjasjakakak
Dziękuje za odpowiedź.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ng jyt
no ja bym cie od razu skreslila, podstawowa zasada to indywidualne dokumenty do kazdej firmy, pracodawcy nie lubia wysylania hurtem jest to dosyc powazny blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale z drugiej strony, chyba nikt nie oczekuje, ze aplikujesz tylko do jednej firmy nie przejmuj się, a na przyszłość staraj się być uważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfjty
oczywiscie ze nikt nie oczekuje, ale oczekuje ze poswieci sie troche wysilku na opracowanie indywidualnej aplikacji i jej wyslanie czyli jakosc a nie ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
no właśnie, ja jak widze list motywacyjny, gdzie nie ma nawet nazwy firmy i ciągle przewija się "w państwa firmie" "na oferowane stanowisko" "to stanowisko" itp., to wybacz, ale od razu daję kandydatowi meeeeeega minusa... czytający odbiera to jako lenistwo, ze nie chcialo ci sie nawet wpisac do listu nazwy firmy czy konkretnego stanowiska. no a leniwych ludzi rzadko kto zatrudnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×