Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koryna

proszę wejdź i poradź!!!

Polecane posty

Mam pewien problem. Otóż chodzi o to, że od pięciu miesięcy biorę Harmonet, przy pierwszych trzech opakowaniach występowało u mnie sporadyczne, lekkie krwawienie, czyli norma wg ulotki. Jednak w sobotę rano znów pojawiła się krew, fakt, że w znikomych ilościach, ale trwa to już trzeci dzień. Zaznaczam, że dwa tygodnie temu byłam na badaniu u swego ginekologa, który wykonał także USG i było wszystko w porządku. Dodam też, że właśnie od piątku lekko pobolewa mnie podbrzusze i strasznie bolą mnie piersi. W związku z tym moje pytanie brzmi: czy to może świadczyć o ciąży? Mam na myśli, że jest to krwawienie implantacyjne. Mam wątpliwości, ponieważ niska dawka hormonów zawarta w moich tabletkach teoretycznie mogła nie być wystarczająca. Słyszałam, że tak się może zdarzyć, szczególnie jeśli kobieta brała kiedyś tabletki z wyższą zawartością hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie problem polega na tym,że mój lekarz jest teraz na urlopie za granicą i nie mogę się z nim skontaktować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko mieszkam w dość małym mieście i do innych nie mam zaufania, mój jest jedynym cenionym specjalistą, myślisz,że powinnam zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×