Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laura1212

cholerny strach ...

Polecane posty

Witam wszystkich Zwracam sie z prosba do wszystkich doswiadczonych kobiet, licze na wasze opinie.. moja sytuacja wyglada nastepujaca.. Ogromnie boje sie przed ciaza.. to mnie przeraza.. poczatkowo wydawalo mi sie ze moja sytuacja nie byla zakliczana do ryzykownych.. a wiec tak dwa dni przed owulacja kochalam sie z facetem, pocztek pare minut byl bez pozniej prezerwatywa i ok 1h seksu, doszedl we mnie ale z prezerwatywa.. odkad przeczytalam ze wydzielina przed moze zapladniac strach mnie ogarnal.. do tego mam klucia w jajiku raz lewym i prawym i napiete podbrzusze jak przed@ ale trwa juz tydzien ponad.. nie wiem co o tym myslec... potrzebuje raczej waszej rady i przeczytam kaaazda wypowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steella
zrób test..tak na wszelki wypadek. Ale myślę że nie ma takiej opcji żebyś była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie juz mam kupiony jutro go zrobie ale to niby dwa dni przed okresem .. ale z tego juz co wiem to powinien tak czy owak byc wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokateee
pewnie nie jesteś w ciąży, ale tak naprawdę zawsze można wpaść, nawet z tabletkami, spiralą itd. w dniu kiedy powinnaś dostać @ zrób test z porannego moczu, albo wykonaj test b-hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steella
To nie ma nic do rzeczy że przed okresem-zrób sobie ten test- po co masz niepotrzebnie się tym zadręczać. Ja już taką panikę przerabiałam nie raz i dzidziusia jak nie miałam tak nie mam :P daj znać jaki wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
jak tak się boisz ciąży to po jakie licho się sexisz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steella
po pierwsze .....gdyby każdy miał takie myślenie to mięlibyśmy same dziewice w kraju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzb
wydzielina nie zapładnia, nie masz się o co bac :) aczkolwiek to dosc ryzykowne, gdyby Twoj facet za pozno wyciągnał ;) na pewno w ciąży nie jestes. Gdyby tak wygladalo zaplodnienie to ludnosc na tym swiecie zwiększyła by się o duuuuuuuuuuuużo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na okres jutro niby ma byc planowo...Dziekuje za wasze opinie i odpowiedzi.. nie rozumiem tylko slow "dziecko" itd bo dzieckiem nie jestesm ... weszlam na to forum aby przeczytac jakies slowa osob doswiadczonych a to nie koniecznie to rowna sie z wiekiem ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że nic się nie stało, ale stosunek bez zabezpieczenia zawsze niesie ryzyko. 3mam kciuki i pamiętaj od początku prezerwatywa.Po co się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe ze niesie ryzyko... ale jak to sie mowi madry polak po szkodzie.. zrobilam dzis test dwa dni przed @ wyszedl negative ale chyba go powtorze.. chodzilo mi w tym temacie raczej o wasze stytuacje i czy powinnam raczej sie przejmowac .. brzuch mam nadety ale juz sama nie wiem od czego..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×