Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angela8833

sex

Polecane posty

Gość Zgłoś to na redakcji kafe
Skopiuj temat i wklej go tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz to zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sie to robi bo od trzech dni jestem na forum jest napisane zglos do usuniecia a i tak nie idzie usuwam usuwam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły i nieśmiały
Napisz do mnie mail'a to Ci wyjaśnię: cuture@mailmix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prowokacja chyba taka jestem chyba inaczej mysle niz wszyscy sama niewiem w sprawach seku moze jestem troche dziwna a reszta spraw to mysle podobnie jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja w takim razie nie mysle?moze jak za duzo wypije to nie mysle ,ale tak to mam jasny umysl.Jeszcze bys sie zdziwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umie tego skasowac za cholera.tego linka z tym numerem.zeby nie dzwonil do mnie nikT.TO W KONCU SAMO ZEJDZIE .IDE SPAC BO JESTEM SPIACA.CZESC MILEJ NOCY I SNOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo jedmak nie zejdzie juz mi 3 osoby glupoty pisaly na telefon.Musze prubowac jakos to usunac.od rana sie mecze zeby to usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie wykasowany jest ale niewiem jak to sie wykasowalo.Cale szczescie,az mi ulzylo.Juz tak nigdy nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEJDE TERAZ NA OPERACJE PLASTYCZNE ,BO SE CHCE CYCKI ZMNIEJSZYC PODOBAJA MI SIE MALE I NIE PASUJA DO MOJEJ FIGURY MAM75C CHCIALABYM MIEC 73A WSZYSTKO CO WIELKIE TO MI SIE NIE PODOBA PODOBA MI SIE WSZYSTKO MALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to jestem już w 100% pewna, że to wakacyjna prowokacja. W sumie całkiem udana, bo się wkręciłam. O ja głupia! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADNA PROWOKACJA JESTEM SZCZERA AZ DO BULU I CZASAMA DUZO NA TYM TRACE ALE JUZ JESTEM MADRZEJSZA.nie potrafie prowokowac jestem skromna i troche niesmiala glos mam jak dziecko czasami czasami mi glos drzy jak mam z facetami rozmawiac i uciekam od facetuw.Z TAKIM INO MOGE POROZMAWIAC CO MNIE ROZUMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEpskt Fdk
Powiedz gdzie i na jaki czat trzeba wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tego nie wiem bo nie wchodzilam jeszcze chcialam kiedys wejsc z ciekawosci ale nie umialam.Wpisalam na googlach czat i tam sie wszystko to pokazalo. ALE NIE WESZLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×