Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszak94

Wyobrażenia przygód erotycznych jakie chcieli byś cie przeżyć

Polecane posty

Gość myszak94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana
Stoje na przystanku przy jakiesc wiejskiej drodze, nastepny autobus za jakas godzine. Facet jadacy samochodem zatrzymuje sie i oferuje mi podwózke. Wsiadam, jedziemy. Romawiamy, on pyta troche dwuznacznie czy nie mam nic przeciwko, zebysmy sie zatrzymali "rozprostowac kosci". Ja odpowiadam, ze bardzo chetnie. Wjezdza w las, zatrzymuje sie, patrzy na mnie i wklada reke pod bluzke, zaczyna dotykac moich piersi, nie opieram sie. On decyduje, ze wysiadamy. Opiera sie o samochód, ja stoje przed nim. wklada reke pod moja sukienke, ja juz jestem wilgotna. Dotyka muszelki, po czym kladzie mi rece na ramionach i zmusza do uklekniecia. Ja odpinam mu rozporem, wyjmuje jego penisa, zaczynam calowac. On wpycha go w moje usta, lapie za wlosy i pieprzy. Ja lzawie, zaczynam sie troszke momentami dusic, on mnie policzkuje, wyjmuje penisa i uderza nim w twarz. Lapie moja twarz i spluwa mi prosto do ust. Teraz kaze mi wstac i oprzec sie o samochód. Bierze mnie od tylu raz w jedna dziurke, raz w druga. Kaze mi polozyc sie na ziemi a od kuca nad moja twarza i zmusza do lizania jego odbytu, kladzie moja reke na jego penisie, ja jabie mu dobrze reka lizac jego kakaowe oko. na koncu odwraca sie, pakuje chuja w moje usta i dochodzi w srodku a potem sika prosto do ust i kaze mi nie uronic ani kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
ten filmik jest obrzydliwy masakra bleeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody, toaletowy niewolnik
nie zgadzam się z Tobą! Jest wspaniały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On123456798
Wyuzdana ale masz fantazje chciałbym spełnić ja z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyuzdana tez mnie dziwi.juz sam fakt,zeby mi ktos naplul do ust,nie wspominajac,ze wyciaga fiutka z moje pupy i wsadza mi do buzi...no i piekna grzybica po tym jak cisnie jej penisa w pochwe i pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody, toaletowy niewolnik
jak to "chciałbym"?! jesteś mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
Hej ja bym chciała żebym kiedyś poznała faceta przez przypadek przez tel albo coś w tym stylu i umówili się na jakiejś polance tam na kocyku żeby usiadł obok mnie i zaczoł mnie całować po szyi plecach w usta żeby mnie trochę poniecić potem żeby dodał rękę i nią dotykal mnie w muszelkę cały czas całując to by mnie jeszcze bardziej podnieciło i zrobiła bym się mokrutka wtedy ja bym sięgła po jego członka i zaczeła go dotykać całować lizać aż stanoł by jak maczuga potem jak będzie już podniecony to wtedy żeby chwile zrobił mi minetkę żeby mnie mocno nawilżyć i podniecić jak to już się stanie to żeby we mnie wszedł i żebyśmy różne pozycje stosowali przy kochaniu na kocyku na jeździca od boku misjonarska i od tyłu i żebyśmy się tak długo kochali długo aż doszli byś my razem do mega orgazmu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamała
Ja poznałam faceta przez przypadkowego sms . Po pół roku smsowej znajomości zaoferował mi płatny seks oczywiście nie skorzystałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
hej majster a ty jakie masz fantazje erotyczne co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala77
moja fantazja zawsze byk gwalt... z biciem po twarzy, gryzieniem i ciagnieciem za wlosy az zaczne blagac o litosc zamiast sie bronic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subsahara
A ja bym chciala umówic sie z facetem w jego mieszkaniu. Pojechalabym do niego i celowo spóznila jakies 5 min. Zadzwonilabym dzwonkiem i ukleknela przed drzwiami. Otworzylby ze sroga mina i wciagnal do srodka. Bylby zly za spóznienie i ukaralby mnie kilkoma razami pejczem po pupie. Musialabym glosno liczyc i dziekowac po kazdym uderzeniu. Potem upadlabym mu do stóp i zaczela je calowac. Nazywalabym go moim Panem i Mistrzem. Od zwiazalby mnie, moje nogi, moje rece, moje piersi i uzywal kazdej mojej dziurki dla swojej przyjemnosci. Chcialabym byc tresowana, uczona posluszenstwa, karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to Tak jadąc szosą ciemną nocą daleko od miasta napotykając na drodze jakąś ładną autostopowiczke oczywiście zabierawszy ją wiechał bym do najbliższego lasu powoli zaczoł bym ją pieścic masowac tu i tam potem jeszcze bym ja całował i przeruchał na 101 sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
no no no majster podoba mi się może się zapoznamy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshds
myszak, a lubisz czarne penisy? tzn murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
nie nie murzynków raczej nie a mój kontakt to może ci na mejla majster napisze co podaj mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
nie nie nie 94 to nie rocznik jestem z rocznika 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
hej macie jeszcze jakies wyobrazenia ja bym chciała tak zeby ze mna była jeszcze jakas laska a tylko jesten facet było by z*******e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolat-82@o2.pl
myszka94 to ja moge byc tym facetem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolat-82@o2.pl
myszak94 to ja moge byc tym facetem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombya z grobya
A ja bym chciala spotkac 16 letniego prawika napalonego w scisku w metrze.Ja stalabym do niego tylem naciskajac i jezdzac tylkiem po jego kroczu w krotkiej spodniczce bez majtek.Staralabym sie nadziac na jego sterczaca palke przez ciuchy zeby troche poczul dziurke,a potem sam by mnie reka obracal,a jakby nie wzbudzal podejrzen to wsadzilby tego dragala miedzy nogi i stalibysmy tak cala droge od czasu do czasu operujac wspolnie ruchem kopulacyjnym. Druga fantazja to ogladanie 2 kochajacych sie gejow.Ja bym siedziala bez ciuchow i masturbowala sie gapiac na nich.Moze pozwoliliby mi loda zrobic? 3 fantazja raczej nierealna.Sex z psem. 4 fantazja,leze sobie z fajna kolezanka i robie jej mile rzeczy do samego rana ;> 5 fantazja sex w windzie. 6 fantazja,sex z przyrodnim nastoletnim synem.Np. prowokuje go jak meza nie ma w domu.Udaje upita rozkraczajac sie w jego obecnosci w sexownych ciuszkach.Udaje ze zasnelam,a on dobiera sie do mnie. Albo maz na podworku a ja w oknie z nim gadam w zwiewnej sukience,a synus mnie rznie od tylu za firanka ze maz niczego nie podejrzewa. 7 fantazja,spotkac przypadkiem pare uprawiajaca sex w parku.Ja stalabym za drzewkiem i masturbowala sie. 8 fantazja, byc przez jedna noc kroliczkiem playboya i uprawiac wyuzdany sex z Hughem Heffnerem. 9 fantazja,zobaczyc na zywo najbardziej oblesny sex,np 80letnia babcia z 20latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnnn
no widze ze jest troche tych fantazji a które juz zrealizowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×