Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CheNelly777

lotnisko Wrocław

Polecane posty

witam, mam pytanie. niedługo będę pierwszy raz leciała z lotniska we Wrocławiu, ale najpierw muszę się na lotnisko dostać. wiem ze moge pojechać autobusem lini 406, ale mam pytanie - czy tymi autobusami moge pojechac z przystanku naprzeciw dworca pks, przed dworcem pkp... kurcze nie wiem jaka to ulica :/ mam nadzieję, że wroclawianie wiedza o co chodzi... drugie pytanie - czy na tą linię potrzebuję jakiegos specjalnego biletu? czy taki sam bilet na inne podmiejskie autobusy? i jeszcze jedno - czy w pobliżu dworca pks jest jakiś postój taksówek? z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzed dworca pkp
jedzie linia 406, tak jest postój taxi po obu stronach dworca ale kroją jak za żyto lepiej zadzwonić taniej wyjdzie np. 71 19622 albo 71 19626.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taxi lotnisko Wrocław
Nie radzę brać taxi z postoju przed dworcem - bezpieczniej jest zamówić taksówkę przez telefon. Najlepiej wcześniej sprawdzić cenę kursu taxi na stronie tanietaxi.pl - wystarczy podać adres początkowy i docelowy - system obliczy cenę taxi i wskaże Ci najlepszą ofertę taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaka
Ulica nazywa się dworcowa- stamtąd jedzie autobus 406. Żadnej taksy lepiej nie bierz- bo Cię konkretnie skroją- nawet jak zadzwonisz. Taksiarze mają to do siebie- że lotnisko kojarzy im się z jeleniami do skrojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaka
aha, a ta ulica jest jakby naprzeciwko- prostopadle do wejścia głównego dworca PKP. Nie od strony PKS. Zresztą każdy Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedz sobie
autobusem, z Dworcowej dojedziesz pod samo lotnisko. Bilet za 2, 40 normalny, ulgowy 1,20. Jeśli potrzebujesz taksówki, dzwoń na np. 1 91 91, lub 1 9629 itp. nic z postoju, bo kroją równo. Dworzec we wro, jest teraz w remoncie, ten kolejowy, ale kierując się na budynek poczt polskiej, taki zielony, na rogu, bez problemu znjadziesz przystanek 406. Zresztą, każdy Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo stary
temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co najlepiej po prostu zamów sobie od razu taksówkę na miejsce docelowe. Znam tanie taxi które możesz sobie przez Internet od razu zamówić: http://www.ztp.pl/pl/. To chyba lepsze od błąkania się po mieście. No ja przynajmniej nigdy z nimi złych doświadczeń nie miałam jeśli chodzi o przyjazd na czas i koszty podróży. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Jakbym miał polecać taxi we Wro to pewnie Royala ( www.royaltaxi.pl ). Mają bardzo dobre samochody, przestronne i wygodne. Do tego cenowo jak za ten komfort jazdy to wychodzi sporo mniej niż w innych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na lotnisko najszybciej zawiezie cie www.ztp.pl - polecam mega! naprawde fajna, tania i szybka korporacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melodii6
hmm ja bym jednak nie polegała na autobusie, bo jak się spóźni czy nie przyjedzie to co? Może jednak lepiej i wygodniej będzie Ci wziąć taksówkę? Zobacz sobie ofertę na http://www.taryfa.net.pl/cennik , nie trzeba się wtedy martwić korkami, czy miejscem parkingowym, albo miejsce do siedzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej45
Dokładnie, warto pojechać busem zaufanej firmy, która dowiezie Cię komfortowo i punktualnie, ze swojej strony polecam firmę http://taxibusmodlin.pl/ nie mają sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejskimi to trwa i trwa. Zamówcie taksówkę, to znacznie lepsza opcja, ale tylko z pewnych korporacji, np. https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-wroclaw/ Wrocław jest duży. Jazda z walizkami uciążliwa i prawie na pewno pojawią się przesiadki, zatem czy coś takiego ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Jazda autobusem z bagażami to masakra, szczególnie jeśli trafisz na godziny szczytu, kiedy będziesz miała naprawdę istotny problem z tym, żeby w ogóle gdziekolwiek postawić ten bagaż. Co do iTaxi - normalne stawki i porządne auta + punktualność. Jeszcze nigdy się na nich nie przejechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej będzie jeśli po prostu zadzwonisz do iTaxi. Skąd masz mieć pewność, że pozostawione tutaj stawki będą zgodne z prawdą? Zresztą - korporacje mają promocje, stawki się zmieniają, a po aktualną najlepiej po prostu zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×