Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka0010

dofinansowanie dla firmy

Polecane posty

Gość Anka0010

Witam Mam 19 lat, miesiac temu urodzilam dziecko i jestem teraz na zwolnieniu macierzyńskim, wczesniej pracowalam jako pomocnik ksiegowej na pol etatu. Niestety jak na razie nie skonczylam zadnej szkoly. Chcialabym otworzyć salonik z masazami. Jakie mam szanse na otrzymanie dofinansowania z urzedu pracy?? i co powinnam zrobic zeby je dostac poza napisaniem biznes planu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja.dla.ciebie
Jeżeli potrzebujecie pomocy przy pisaniu wniosku o dotację z UE, PUP czy też stworzeniu fachowego biznesplanu najlepiej skontaktować się ze specjalistą: dotacja.dla.ciebie@gmail.com tylko solidnie napisane wnioski mają szansę na otrzymanie wysokiej liczby punktów i w rezultacie otrzymanie dofinansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraD

Jeśli szukasz pomocy w kwestii dofinansowania dla firm to zerknij tutaj https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie , może akurat skorzystasz. Uważam że naprawdę warto , ja skorzystałam i jako firma wiele zyskalismy na tym. Oczywiście pomogła nam firma która profesjonalnie zajmuje się takim przygotowaniem wniosków i pomocą w ich opracowaniu. Naprawdę można sporo zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×