Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nthbsrthsrhbtrd

Piata Głębokość Twoich Finansów

Polecane posty

Gość nthbsrthsrhbtrd

Witam ! Zapraszam do nowiutkiego programu, który w pewny-prosty sposób da nam naprawdę szybką kasę !! Jest to nowy mlm który wystartował 3 dni temu !!! System wg matrycy trójkowej, uzupełniane są wolne pola, a więc my wszyscy na górze zapełniamy matrycę osobom na dole, a więc i tobie !!! Wystarczy, że pozyskasz tylko 3 osoby do matrycy, która później zapełnia się przy pomocy nas wszystkich. Dowiesz się teraz jak w łatwy sposób z 17 zł. zarobisz w krótkim czasie setki razy więcej...np. 200 lub 1000 razy więcej! A to dopiero początek Całość inwestycji to TYLKO aż 17zł. !!! Pieniądze dostajesz z tytułu wpłat od osób rejestrujących się w 5 poziomie. Jeśli każdy wpisze 3 osoby, to na piątym poziomie będzie - zobacz ile: 1 poziom - 3 2 poziom - 9 3 poziom - 27 4 poziom - 81 5 poziom - 243 osoby x 17 zł. = 4 131 zł. dla Ciebie To jest program "Piąta Głębokość Twoich Finansów". Z osób zarejestrowanych na piątym poziomie pod Tobą, Ty dostajesz wpłaty po 17 zł. od każdego, a więc pieniądze co chwila mogą napływać na Twoje konto. System działa zaledwie kilka dni, a już wypłacono ponad 4 tys. zł !!! Za kilka dni na Twoje konto także mogą wpływać pieniądze. w II etapie jeszcze lepiej !! i jeszcze więcej !! W cenie rejestracji - ciekawe ebooki, dostęp do filmów i materiałów edukacyjnych !! Zapisz się koniecznie z mojego linka: http://depth.com.pl/?ID=703 Zapraszam do programu E-mail: basarapaw@gmail.com P.S. Jeśli link nie działa na Twojej przeglądarce to skopiuj link, wklej do górnego paska adresów w przeglądarce i naciśnij enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nthbsrthsrhbtrd
Witam. Mam wielką prośbę, wyślijcie mi te pieniądze jeszcze dziś, jutro, najpóźniej do niedzieli , bo ja musze je wypłacić I na chwile się gdzieś zadekować, bo to jest niestety naciąganie , to Piramida Finansowa , ale ja mam to w srace i pieronem durnie wpłacajcie mi te kase , bo ja za tydzień nowego oszukańca wymyślam. WY BAŁWANY JEDNE , PŁAĆCIE DEBILE SZYBCIUTKO BO JA NA WÓDECZKĘ I PANIENKI POTRZEBUJĘ , A WIEM , ŻE W POLSCE DUŻO DURNIÓW I NA PEWNO ZE 200 OSÓB MI WPŁACI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety znajdują się tacy którzy nic nie wiedzą a wypisują bzdury. To nie jest piramida tylko program partnerski opierający się na darowiznach i jest w Polsce całkowicie legalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa aaa
a to sobie wpłacaj durniu i wyczekuj tych 243 osob , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoseantonio z serialu o bucu
program wystertował 3 dni temu plus 25 lat ale masz racją , bo wielu buców takich jak ty wpłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoseantoniolamanitagraccapiet
jak byś nie pier-do-lił to i tak wychodzi na jedno : legalne oszustwo polegające na piramidzie finansowej ZUS jest encyklopedycznym przykładem piramidy finansowej więc daj sobie spokój z przekonywaniem o legalności tej przewałki w Polsce wiele jest legalnych przekrętów , bo nasi " włodarze " zajmują się pałacami , pomnikami , nadmuchanymi aferami itp więc jeszcze długo można będzie ludzi robić w chu-ja , bo jak góra daje zły przykład to ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoseantoniolamanitagraccapiet
o tym przecież pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×