Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość offfowy problemm

Problem z ofe - wybrałam we wtorek przez neta a losowanie z zusu w sobote...

Polecane posty

Gość offfowy problemm

Witam mam taki problem, nie wiem co zrobić.....We wtorek wypełniłam aplikacje ofe iNG przez internet, myślałam że kurier szybko się zjawi i data podpisania przeze mnie umowy będzie tą datą zawarcia umowy a to będzie przed 10 lipca....a tu dupa....dzwoniłam na infolinie i laska mi powiedziała że moze nie zdążyć bo to są opóźnienia czasem i żebym najlepiej poszła do oddziału w swoim miescie i tam podpisała. A ja kurcze nie mam czasu:( Po to w chuj reklam ( że jeszcze zdążę wybrać ofe) nawet dzisiaj w necie pełno takich inf., po to internet itp żebym nie musiała tracić czasu na łażenie po mieście, stanie w kolejce i jeszcze wydawanie kasy na bilety. Tak tak - mogłam wcześniej pomyśleć, no ale skoro się ciągle reklamują, że jeszcze SPOKOJNIE się zdąży wybrać przed losowaniem to nie będzie z tym problemu. No i teraz nie wiem co mam robić. Nikt do mnie z Zusu nie dzwonił. Jestem na stażu od 14 maja tego roku...czy możliwe że po prostu odpuszczą sobie mnie w w tym losowaniu jeszce w tym miesiącu, skoro nie zadzwonili,? Czy nie muszą dzwonić aby wylosować.... No i co w wypadku jak mi wylosują? A ja czekam na tego kuriera z ofe ing>??? Please - moze ktos miał taka sytruacje, jestem pewna że ktoś mial, bo na pewno nie tylko ja tak odłozyłam sobie to na ostatnią chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie złotoo do tego
nikt nie wie?????:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Ja wybrałam pod koniec czerwcu i był u mnie kurier i mieli mi przesłać póżniej umowę i do zusu ale jeszcze nic nie przesłali i też boję się że nie zdążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OFE POCZTYLION
JA GO WYBRAŁEM I ZA DWA DNI LISTONOSZ MI PRZYNIÓSŁ DO DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offfffoowa
okk umowa podpisana:) ale tylko przeze mnie na razie przy kurierze..../ nie wiem jak to jest w końcu, bo tak jak mówiłam - jak dzwonilam, to konsultantka mi mówila, że liczy się data wysłania do zusu czy jakoś tak. A jak zadzwoniłam do zusu, to mi powiedzieli, że wtedy jak podpiszę umowę. Czyli w zasadzie wczoraj podpisałam...no nic będę czekać, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W każdym razie z zusu jeszce nikt do mnie nie dzwonił z inf że będą mi losować, albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×