Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małateżczarna

suknia szyta na miare z allegro

Polecane posty

Gość ja muszę o 8 na 9.30 do pracy
ktoś musi te kiecki zamawiać skoro są w sprzedaży na allegro, ja kupuję jednak z salonu - dla mnie to za duże ryzyko jednak szyc i nie wiadomo co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko cena jest dużo niższa a to dla mnie ważne. Chciałam kupić używaną, nawet mi się jedna spodobała a tam cena 2500-zwariowały te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja muszę o 8 na 9.30 do pracy
jesli jesteś wymiarowa i najlepiej jednak zglosić sie osobiście do sprzedającego - ale jak mówie nei wiadomo jak one wygladaja na prawde bo te zdjęcia są katalogowe a nie jak się domyslam pomyslu osoby sprzedającej, a nie myslałaś o komisie? ja byłam ostatnio przypadkiem w komisie w kórym jest pralnia (oddawałam ciuchy) i widziałam za 1000 zł super uzywane dwie suknie - pewnie sama bym pomyslala o nich ale ja chcę jednak nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja mam 153 cm wzrostu i trudno znaleźć używana na mnie. Widzę ze na allegro same dobre opinie kupujących. a co myślisz o nr 018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja muszę o 8 na 9.30 do pracy
jedna z tych co mi się najbardziej widzą, kurcze jesteś niższa niz ja tu będzie potrzebny dobry krawiec - tabela miar swoją drogą ale długość musi być idealna (u mnie kolezanki w butach slubnych musiały jeździć do przymiarek zeby nie było deptania), a skąd jesteś? jakie województwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szyjemy również suknie na miarę!!! Jeśli pomiar zostanie wykonany według Naszych zaleceń - ręczymy, iż suknia będzie pasować idealnie! (Wskazówki dotyczące pobrania miary wysyłam na prośbę Klienta - mailem)" tamte tabele są na gotowe i uszyte już suknie a na miarę szyja swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrama
moja siostra miala zamawiana suknie na miare z allegro i wszystko bylo super zrobione :) zadnych poprawek, lezala jak ulal :) dlatego ja zamowilam dla siebie suknie na miare, ale z ebay-a, dokladnie wzor nr 015. na zdjeciu wyglada slicznie, ale okazala sie koszmarna, za duza, za dluga i nieestetycznie wykonana. niestety nie mialam mozliwosci odeslania jej bo bylo za malo czasu i musialam dac krawcowej do poprawki :( nigdy wiecej nie zamowie nic z ebay-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja muszę o 8 na 9.30 do pracy
ja mieszkam w świetokrzyskim, dokładnie w jędrzejowie tutaj są na prawdę tanie suknie - w komisach stoją modele za tysiąc złotych, kobietki z Kielc przyjeżdzaja i kupują te same modele tansze niz u siebie w miescie. Mozna przymieżyć a u krawcowej najwyżej dopasować nie wiem, może bedziesz zadowolona z zakupu na allegro, najpierw zadzwon i zapytaj gdzie maja pracownie krawiecka i udaj sie zobaczyc co i jak może sie nawet kupić taniej ( przez allegro doliczają sobie co ceny opłatę za sprzedaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-bay to co innego niż allegro, współczuję naprawdę. A Twoja siostra jak zamawiała pisała im mailem jaki bd miała obcas tym babkom co szyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja muszę o 8 na 9.30 do pracy
abrama - właśnie to jest najgorsze, ja troche nie rozumiem kobietek kupujacych na allegro to na prawde wielkie ryzyko, autorko nie wiem czy kojarzysz miejscowość SZCZEKOCINY przy trasie katowice warszawa się zjeżdża tam babeczka za tysiąc szyje fajne suknie. Od ciebie będzie koło 2 godzinki nawet niecałe autem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrama
tak pisala jaki bedzie obcas. wszystkie wymiary na maila, rodzaj kroju, materialu itd. na prawde suknia byla wykonana super, przesylka ubezpieczona :) tylko to bylo 3 lata temu, nie wiem czy to cos zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki uspokoiłaś mnie! Zdecydowałam kupię na allegro :) raz się żyje :) mam tylko nadzieje ze bd w niej ładnie wyglądać bo jestem niska i nie wiem czy ta 18 na mnie pasuje? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrama
ja zamowilam dlatego bo wlasnie siostrze uszyto zajebista kiecke i to mnie skusilo. niestety nie mialam mozliwosci zamowic na allegro wiec wybralam ebay-a jako pokrewna stronke, ale sie bardzo zawiodlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrama
tylko zamow ja w miare wczesnie, zeby byl czas na ewentualna poprawke czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrama
spoko :) mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zamawiałam na allegro
rok temu, i wszystko było w porządku. Poszłam najpierw do krawcowej dokładnie się wymierzyć, i jeszcze poprzymierzałam po salonach w którym fasonie mi było najlepiej. Suknia przyszła śliczna, z dobrych gatunkowo materiałów, i nie musiałam nic poprawiać. Potem nie miałam problemu ze sprzedażą bo cena z allegro nie zwalała z nóg jak w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne te suknie
i cena bardzo korzystna Az mi szkoda,ze juz jestem po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi podoba się nr 015
Elegancka, prosta, z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
małateżczarna te sukienki są bardzo ładne, ale jeżeli chcesz mieć uszytą na miarę to musisz naleźć sobie salon / krawcową w swoim mieście, bo jak będziesz jeździć na przymiarki? Poza tym długoś sukni nie jest problemem, zawsze można skrócić, tylko rozmar na siebie musisz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten sam problem
kwestia gustu ;) skromna i prosta, ja bym wolała coś bardziej wymyslnego ale bez przesady. Możesz zamówić u niego suknię taką jaką chcesz, to są jego (chyba) projekty ale jeśli wyślesz mu zdjęcia jaką byś chciała mieć wydaje mi się, że uszyje bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten sam problem
wydaje mi się, że tak :) zawsze możesz napisac do niego na maila :) odpisuje w ciągu kilku godz :) wiem bo już pisałam do niego o coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×