Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaKasztan..

Okoliczności poznania drugiej połówki. Zwierzenia ogólnokafeteryjne.

Polecane posty

W jaki sposób się poznaliście? Całkowicie nie odbiegający od normy, czy może w wyjątkowych okolicznościach? Wierzycie w przeznaczenie? Ja jestem szczęśliwie zakochana. Może to zabrzmi egoistycznie i będzie niejako wywyższaniem się, ale zasługuję na szczęście. Mam 24 lata, a przeszłąm w swoim życiu już trochę - od zdrady tuż przed ślubem, przez alkoholizm, kradzieże, znęcanie psychiczne i jednorazową przemoc fizyczną. Próby samobójcze mężczyzny i oszustwa wszelkiego rodzaju. Teraz mam Mężczyznę z prawdziwego zdarzenia. Poznaliśmy się w bardzo dziwny sposób. Mam przyjaciółkę - nazwijmy ją Ada. Ada ma z kolei jeszcze jedną przyjaciółkę - nazwijmy ją Kasia. Kasia spotykała się kilka lat z Patrykiem - bratem ciotecznym Ady. Mieszkali wówczas w Londynie, a w mieszkaniu w Polsce, które należało do Patryka, mieszkała wówczas Ada. Patryk bywał w swoim mieszkaniu, ja bywałam u Ady, jednak nigdy nie spotkałam Patryka. Mijaliśmy się. Nie widziałam jak wygląda, nie znałam nawet imienia. Ada zaprosiła Nas na imieniny do siebie. Przyjechał też Patryk z Kasią. Tak się stało, że poszli do kuchni złożyć życzenia, zanim weszli do nas - do gości. Ada zalała Patryka winem i ten pojechał się przebrać, znowu więc Go nie widziałam. Towarzystwo poszło na dyskotekę, ja zostałam, znowu się minęliśmy. Pewnego dnia Patryk rozstał się z Kasią, bowiem ta Go zdradziła. Przeniosł się do Polski. Ada mieszkała już wtedy ze swoją Mamą, pogodziły się, bo wcześniej były w konflikcie. Ja założyłam profil na portalu matrymonialnym - akt desperacji? Czyżby? Może i tak. Postanowiłam nie odzywać się do Nikogo, ale moją uwagę przykuł jeden profil. Należał do niejakiego Patryka. Patryk mieszkał kilkaset km ode mnie, wg danych w profilu. Odezwałam się. W danych miał umieszczony zakodowany nr gg. Złamałam kod i wyświetlił mi się nr gg pewniej kobiety. Okazało się, że to jednak Patryk, który ma kobiece dane w katalogu. Zaczeliśmy korespondować. On po moim stylu rozmowy powidział, że muszę znać Jego siostrę. I oto doszliśmy do tego, że owszem. I w dodatku jesteśmy z jednego miasta. On owszem mieszkał kilkaset km. stąd, ale było to dawno i nie zmienił danych. Bywałam w Jego mieszkaniu, nie znając Go. Spałam u Niego na łóżku - nie znając Go. Jesteśmy razem 3 miesiące i wreszcie jestem szczęśliwa, najszczęśliwsza na świecie! :) Na codzień jesteśmy poważymi ludźmi, ale we dwoje rozumiemy się doskonale i trzymają się nas głupoty - np. dzisiaj ganialiśmy kaczki nad jeziorem, celem było złapanie jednej z nich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
Ależ pokrętna historia ;) ja mojego poznałam zwyczajnie, w pubie :) czyli nuuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałam się w mojej połówce gdy grzecznie stała w lodówce czekając na wypicie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllll
Ja w zwykły sposób na urodzinach u koleżanki. A że nie jestem typem imprezowiczki zawsze się z takich imprez wykręcam, ale tym razem nie udało mi się. KOleżanki przycisneły mnie i moja mama robiła za kierowce ;P. No i pojechalam. Oczywiście bez makijażu, w okropnym wełnianym swetrze i szerokich spodniach. No i spotkałam JEGO. Przypadkiem ale od razu wiedziałam że jest wyjątkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała w sklepie obok pierwszej, a że, jak wiadomo, połówki są jak papużki nierozłączki... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaW
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmm to zalezy
o ktora polowke pytasz:P ta pierwsza, ta nastepna... a moze obecna? ciekawe tez gdzie spotkam przyszla :D w zasadzie nie wiem ile jeszcze ich spotkam... ale z pewnoscia kazda bedzie moja polowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strippedtothebones
moj mnie zaczepil na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waranka z komodo
u mnie też zwyczajnie :D ja mojego poznałam przez net - napisał do mnie na gg bo się pomylił i tak nam zostało :D półtora roku się znamy, od roku razem, od pół roku wspólne mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×