Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lekarka-0

Szukam kochanka.

Polecane posty

Jestem bardzo zapracowaną i bardzo atrakcyjną kobietą. Nie mam czasu na stały związek, więc szukam dyskretnego kochanka - atrakcyjnego i wykształconego, z aktualnym kompletem badań, którym ja również dysponuję. Zainteresowanego proszę o zostawienie maila i kilku słów na temat spełniania moich warunków, sama się odezwę. Na maile pozostawione bez opisu nie odpowiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 16 latek może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjny K.
mirror@mixbox.pl Badania mam aktualne, robię co pół roku. Wykształcenie też nawet niezłe. Pracuję dla siebie więc czas wolny mam kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+shift+del
Wygląda trochę z tym kompletem badań, jakbyś czworonożnego pupila szukała ;) A co obejmuje komplet? Bo jak pojadę na Stadion: - dzień dobry, komplet badań poproszę - Proszę, proszę, całkiem nowe, nie przechodzone, pacjent zmarł dopiero w zeszłym tygodniu, jeszcze prawie ciepły. Zdrowiuśki był jak ryba. Na co z zmarł, eee takie tam drobnostki. Wiesz panie, w wieku 97 lat to zejście - sama natura. Super dokumencik. Ale jaki komplecik - standard, uproszczony, rozbudowany, wersja Vip-super wypas w skórzanej teczce? Do wyboru do koloru. No i nie będę wiedział, co odpowiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było niedomówień to jeszcze tylko dodam, że nie jestem droga a moim popisowym numerem jest włożenie całego stetoskopu w moją słodką dupcię. Dla stałych klientów, przewidziane są znaczące zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapowiada sie piekna sobota
wiek:22l (mógłbym nagiąć do 25 ale po co) wykształcenie: napisze tak, nie zawsze papier jest wyznacznikiem mądrości atrakcyjność: to zależy od twego gustu, wzrost:184 waga:86 (tak to sie przedstawia w suchych liczbach) chorób wenerycznych i typu HIV i HPV nie posiadam (mam na to papiery jakby co) @: question1@amorki.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JA PIER....
HAHA, TEN OSTATNI NIEZLY PRZEGRANIEC :D. JAK SE TLUMACZY, ZE NIE PAPIER, ZE SUCHE LICZBY :D. WON KASZALOCIE NIEMCA PO HELMIE BIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, jesli chcesz tu kogos znalesc, to napisz skad jestes, bo nie widzi mi sie, zebym jechal pol Polski, specjalnie dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vverity
KSW, ja jestem kimś innym, nie lekarką-0 :D ale zainteresowałeś mnie. Jestem z kuj-pom, masz daleko do mnie? ;) no chyba że wolisz tylko autorkę tematu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:01 63487 kafeterianie konkurs !!!!!!!!! (ost.) zajebista_laska----> Nie dajcie się wpuścić w maliny.Ta dziewczyna 15 letnia spod Poznania została wykryrta i skompromitowana.Podawała sie tak samo jak teraz Fakt jest bardzo inteligentna i sprytna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vverity, do Ciebie mam jeszcze dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinny25
daję wszystko z siebię niezależnie od sytuaccji dbam o umysł i ciało . zainteresowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinny25
wykształcenie średnie ale posiadam dużo pasji i zainteresowń ja muzyka etniczna taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×