Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupa owocowa

jak zrobic najprostsza zupe owocowa?

Polecane posty

Gość zupa owocowa

JAk:-o No jak?! MAm rabarbar i truskawki. I zrobilam tez w sloiki truskawki,tzn kompoty.. Ale nie wiem jak zrobic zupe owocowa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotujesz makaron
gotujesz makaron , wlewasz kompot i masz zupe owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa owocowa
eeee...tak proste to byc nie moze:-o Ale moja siostra paietam dodawała kisiel..jakos dlugo to gotowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan tu sri
Tak ,dajesz kisiel żeby zagęścić zupę ,moja dziołcha tak robi :)zajebiste o jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeetam
najlepsza owocówa zupa to kompot z makaronem. Bez zagęszczaczy typu kisiel czy smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianka :)
Obierasz truskawy i je płuczesz. wrzucasz do garnka i gotujesz do miekkości z cukrem i pół łyzeczki soli do tego po lekkim ostygnieciu dodajesz śmietane (taką płyna do sosów - np. żółta łaciata 18%) i doprawiasz dalej cukrem do smaku Osono gotujesz makaron rurki lu kręcony (byle nie nitki) i podajesz Z tego potem jest doskonały chlodnik (ktory wole bardziej niz zupe owocowa) Ja lubię chłodniki gęsteSDGHM: czyli dodaje mało wody do tych truskawek a pote w zimny wywar truskawkoy dodaję jogust lub maslankę i smietanę No i oczywiscie cukie Bombastyczne i pyszne :) Rabarbar tez możesz do tego dodać, ale lepiej go upiecz w cieście biszkoptowym: Ciasto: 4 jajka, szklanka cukru, szklanka mąki, łyzeczka proszku do pieczenia jajka ubijasz z cukrem aż będzie niemal biała i gęsta piana potem do dtego delikatie po troche dodajesz mąkez proszkiem do pieczenia dalej ubijając wykładasz ciasto do wysmarowanej masłem i posypanej bulka tarta blachy i na wierzchu ukladasz zamączone kawałkirabarbaru ) maka po to, by kawałki nie opadły na dno wsadzasz do piekarnika 180 stopni na około 30 - 0minut - zaleznie od piekarnika i ilości owoców W to ciasto możesz dackazdy owoco i zawsze sie uda Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpro soya promo
gotujesz wisnie i czeresnie (na kompot), do tego makaron. Mozna zabielic smietana sojowa alpro soya. i gotowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompot z makaronem? to wszystko? i da się to zjeść?Nie żebym krytykowała, ludzie jedzą różne dziwne rzeczy... Osobiście jedynie zjadłabym zupę owocową pt jabłczanka.Kwaśnie jabłka,śmietana prawdziwa,do tego ziemniaki z boczkiem i cebulką.Jak zrobić taką jabłczankę nie wiem, dobrze,że mam szansę jeszcze to nadrobić i zapytać ciocię.Zupka ma przysłowiowy smak "miód z boczkiem : :P ale się rozmarzyłam,to smak moich wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpro soya promo
ach zapomniałam napisać, ja zawsze owocowke gtuje na udku, tylko na udku mi smakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×