Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harman

Pierwsze w życiu pranie w pralce. Pomóźcie.

Polecane posty

Gość harman

W sumie mam na razie jedno pytanie, a mianowicie kiedy mam dodać do pralki płyn do zmiękczania? Nie znalazłam tego w instrukcji, moja mama tego nie stosuje więc też nie wie i nie mam kogo zapytać. Mam pralke bosh maxx 5. Czy mam go wlać wtedy co proszek tylko do innej szufladki? Czy może jakoś podczas prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do innej szufladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlej do tedj szufladki na ktorej jest narysowany kwiatek. :O Ale jestes bystra dziewczyno, jak woda w sedesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
dzieki dobrze, że ty jesteś bardzo bystra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) poza tym, istniej coś takiego jak instrukcja obsługi - dla tych mniej bystrych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binamkjk
jagoda głupia jesteś, jestem dorosła i jak się wyprowadziłam z domu (w domu matka zawsze sama poranie robiła i wcale nie potrzebowała naszej pomocy) to też nie wiedziałam do której szufladki i kiedy wlać zmiękczacz :D Nie każdy posiada mądrości kury domowej wrodzone i jakoś nie czuję się przez to gorsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrody świata
ja mam pralkę bosh tylko nie wiem czy ten sam model, proszek do lewej a płyn do płukania do środkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binamkjk
w instrukcji tego nie było (pralka beko dla uwiarygodnienia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
no właśnie Ewa, jakbyś doczytała moj post to bys się głupio nie odzywała. Dzięki za życzliwe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrody świata
to sie zdecyduj czy masz pralkę beko czy bosh :o A wiesz w jakiej temperaturze jakie ubrania się pierze?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam bosha i w instrukcji jest wszystko, co trzeba radzę przeczytac jeszcze raz i jeszcze, może trafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
chyba wiem co mam w instrukcji a czego nie mam. instrukcja ma zaledwie 4 strony i całe g w niej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pralke bosh
ale model maxxx 6, najpierw nastawiam na normalne pranie- wsypuje proszek do lewej przegrodki a jak sie skonczy pranie to wlewam plyn do srodkowej i nastawiam na plukanie bo wtedy bardziej pachna ubrania;) a ewą33 sie nie przejmuj bo ona zawsze te swoje mądrości na forum wygłasza a nie wie dokladnie o co chodzi i nie umie czytac ze zrozumieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo żeby się dowiedzieć, gdzie wlać płyn do pralki, to trzeba zegarmistrzowskiej dokładności.... no i jaki sens prać i jeszcze potem płukać? w praniu masz 3 x płukanie i płuczesz jeszcze czwarty raz? może sobie jeszcze z 10 razy przepłucz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pralke bosh
sluchaj ewa33, ja cie o rade w stylu czy mam plukac setny raz nie pytam wiec sie nie wpierdalaj:O moja brocha ile razy plucze i jak mi jest wygodniej jestes zalosna wiesz? ile razy czytam twoje wypowiedzi tu na forum bardziej demotywuje sie do odejscia stad mimo ze jestem tu kilka lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy 33
może zamiast saczyc jad na forum, wzielabys sie kobito za szlifowanie warsztatu, bo wkońcu jako przykładna kuchta domowa coraz czesciej udzielasz sie na forum-jak rozumiem kosztem zycia domowego. Pewnie męzulo zrobił ci wojne o to żeś nie upichciła obiad na czas, stąd ta złosc w postach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadu w ogóle dziś nie pichciłam, był kurczak z rożna, ogórek małosolny i buła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy 33
ostatnio chyba w ogole zadko gotujesz, biorac pod uwage twoja czestotliwosc pojawiania sie tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuję wystarczająco często a teraz dobranoc, wyschły mi paznokcie i idę spać miłych snów, mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy 33
czyzbys sie zdenerwowala? miłych snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe faktycznie ale głupia
ta ewka :D Kogo obchodzi co miała na obiad?Typowa kura domowa.Żal mi takich bab :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuą doupą
a ja mam do tej pory franię w domu :D i też nie umiem się obsługiwać automatem :D a mam 20 pare lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsddasdasd
Ja pierdolę, ta Ewa to jakiś żal. Kobieto, nie ma kto cię porządnie wyruchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzi-mąka
Co wy jej się tak czepiacie, co ona takiego zrobila. Nikogo juz skrytykowac nie można, Idiotyzm się szerzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja mam pytanie do Ewy? Ewo czemu nie pracujesz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest za mądra a w pracy takich nie potrzebują z jej wykształceniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegroda na plyn nie pobiera plynu wiec czy moge wlac plyn do prania do szuflady na proszek? czy nie bedzie to robic roznicy? czy moze jednak wtedy w ogole tego plynu nie pobierze jak nalezy i ubranie sie nie wypierze? slyszalam tez ze mozna spr. wlac plyn do bebbna bezposrednio zeby rozlal sie w dziurkach i wtedy dopiero wlozyc ubrania? ewentualnie wiem ze moge probowac czyscic szuflade, ale juz z demontazem itp. moze byc wiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wlać płyn bezpośrednio na ubrania lub właśnie do szuflady na proszek (ja tak robię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×