Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wrzesień 2010

Dolegliwość-POMOCY

Polecane posty

Gość Wrzesień 2010

Witam wszystkich, mam pytanie do kobiet, które są w ciąży lub już urodziły a miały podobne bądz takie same bóle. (Ja jestem w 30 tyg ciąży) Nie wiem co mam już robić, mam wrażenie że mój lekarz nie słucha tego co mówię jak opisuję swoje bóle. Na początku opiszę ból: Umiejscowiony jest 10 cm pod żebrami, boli zawsze kiedy chodzę lub schylam się. Kiedy się połóżę przestaje boleć po paru minutach. Ból jest taki jakbym miała żyletki lub kamienie w środku. Mogłabym porównać go do rozrywającej się skóry lub cięcia jej na żywca. Jeżeli pojawiłby sie on dopiero teraz to faktycznie mogłbym go powiązać z zaawansowaną ciążą ale ja mam te bóle od 4 miesiąca tylko że teraz są nie do zniesienia ponieważ dzidziuś uciska na to bolące miejsce. Biorę tabletki na wątrobę, wg lekarza mam powiekszony woreczek żółciowy i to może byc powodem bóli. Ja jednak nie wiem czy to faktycznie to. Ból jest tak duży że nie mogę zrobic paru kroków. Proszę o pomoc , co to może być. Zostały mi jeszcze ponad 2 miesiące a ja nie wiem czy wytrzymam........Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×