Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaty niezaspokojony

Zgodzilabys sie byc kochanka ?

Polecane posty

Gość zbita z tropu:P
jesli jestes w stanie mnie oczarowac i jest w Tobie ta chemia....tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, nie powiedzialem ,ze szukam kochanki ! Pozostaje to w sferze wyobrazni, bo jak mialem okazje zdradzic to zrobilo mi sie lyso i sie wycofalem. Ale zastanawia mnie co moja kolezanke do tego sklonilo, bo wie ,ze jestem zonaty i mam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze brak seksu, pociagasz ja, chec przygody.. adrenalina, chec zrobienia czegos zakazanego, tajemniczego, w sekrecie.. ostry niezalezny seks.. to wszystko ma swoj smak.. wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k.kobieta21 a ja ciebie rozumie Jak obydwie strony sa zgodne, to w czym problem. A jakby malzenstwo bylo dobre, to zadnej ze stron nie przyszlaby na mysl zdrada (wina lezy po srodku ->mezczyzna/kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie na temat !!!! Czy tematem bylo "Potepienie kochanki/kochanki" "SKrzywiona psychika zonatych duupkow co narobili bachory" albo inne ? Czytaj pytanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie .
kiedys sie zgodzilam, 4 lata temu - bylam nowa w pracy, miescie, on mnie zaczepil, obraczki nie mial, pocalowal na pozegnanie tak, ze juz nie moglam zapomniec - miala byc zabawa a on sie w koncu tez zakochal odszedl od zony=- tak sie takie zabawy moga skonczyc aha- chcial byc ze mna ale ja juz mialam dosyc jego klamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez facet..
@offerma spierd. stad bo chyba nie rozumisz co sie do ciebie mowi, won na forum katolickie, rozwazaj tam dlaczego ksiadz ma kochanke. W zyciu roznie bywa, w rozne zwiazki sie laduje, krew nie woda a duupa nie pokrzywy ! Malo znasz zycie, ty myslisz ,ze tak latwo zdradzic ? Czy tez byc kochanka ? Ta druga, zawsze w cieniu ? Mnie tez to interesuje co sklania dziewczyny by wiazac sie z zonatym fagasem. I nie potepiam tego, bo skoro facet szuka kogos na boku tzn ,ze jego malzensto sie psuje . Przed slubem obie strony sa cacy a potem wychodzi szydlo z worka (dot, i faceta i kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgtyu
bylam kochanka. oczarowal mnie, byl przystojny, inteligentny, rozmawialo mi sie z nim tak dobrze jak z nikim innym, dodatkowo moj zwiazek sie wypalal i byla to pierwsza sytuacja tego typu w moim zyciu wiec swoje zrobila adrenalinka i chec sprobowania czegos nowego. rozwiodl sie dla mnie, jestesmy razem ponad 3lata i mamy cudowne dziecko. nie mam wyrzutow sumienia ze rozwalilam to malzenstwo bo ono i tak predzej czy pozniej by sie rozpadlo. szkoda mi tylko jego dzieci z poprzedniego zwiazku bo nie maja ojca a zawistna eks utrudnia mu kontakty z dziecmi jak tylko moze. dodam ze mieszkamy teraz za granica i utrudnia kontakt telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×