Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszy raz na urlopie

Jak z tym urlopem?

Polecane posty

Gość pierwszy raz na urlopie

Słuchajcie, 9 miesięcy temu podjąłem pracę w zagranicznej firmie, obecnie jestem na 2-tygodniowym urlopie płatnym. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to wygląda? Czy urlop wliczą mi w dni pracy i pensja będzie taka jak zawsze, czy jakieś dodatkowe pieniądze z tego będą?... Od kolegów dowiedziałem się, że za tzw. "wczasy pod gruszą" nalezy się u nas jakieś 800zł brutto - czy dostanę to dodatkowo do pensji czy doliczą mi to do 2 tygodni przepracowanych w tym miesiącu? Z góry dzięki za odpowiedź. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterklepka.....
jesli Cik sie nalezy "grusza" to dostaniesz o te 900zl wiecej, tylko nie wiadomo w ktorym miesiacu. Musisz sie dowiedziec, kiedy wyplacaja u Was gruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za urlop normalnie zapłacą a gruszę dodatkowo pracujesz 9 miesięcy to należy ci się już 15o dni urlopu(20/12*9=15), ale za ten 2010 rok 20/12*7=12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz na urlopie
no właśnie to chciałem wiedzieć, bo dostałem wypłatę większą o ponad 800zł!! myślałem z początku, że to jakaś pomyłka a tu proszę :) tyle że doliczyli mi tą kasę do pensji za miesiąc czerwiec (jak w większości firm pensję mam wypłacaną z dołu) a ja urlop wziąłem teraz, uhuhu... czyli w sierpniu dostanę połowę pensji tylko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×