Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agent_provocateur

zainspirowany...

Polecane posty

takim postem jednego z użytkowników kafe "(...) mam 27 lat, nigdy nie bylem w związku, kobiety traktuje przedmiotowo i z góry, pokazuję że liczę się tylko ja i one to widzą, a mimo to chcą mieć co ze mną wspólnego, zastanawia mnie ten fenomen. Spytałem jedną dlaczego tak jest i oto odpowiedź kazda kobieta ma pragnienia, które często są niespełnione, mówiła że prawie każda ma marzenie zostać ostro zerżnięta i potraktowana jak dzi**a, ale jak ma chlopaka to przeciez mu nie powie bo co sobie pomysli, powiedziała ze jestem pewny siebie i traktuje z góry kobiety a to je podnieca, coś co jest poza normą,mówi że jedyną przeszkodą jest środowisko znajomych, lubi ostre żnięcie a jak się znudzi to znajdzie sobie w miarę normalnego mężczyzne i wychowa z nim dzieci, podsumowując liczą się wrażenia a wrażenia z takim chamem są większe" mam pytanie: dlaczego paniom przychodzi z trudem mówienie partnerom o ich fantazjach, pragnieniach w łóżku? dlaczego wybierają zdradę, aby je zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam całkiem normalne... Częściej seks. Minetka. Lodzi. Ciągnięcie za włosy. Klepanie po tyłku. Wiązanie rąk albo nóg. Mocne ściskanie za piersi. Podgryzanie. Anal, a w cipeczce coś ekstra ;) Wszystko oczywiście w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdzies jest ;) Wiesz co, najgorsze jest to, że ja już tracę siły na walkę, bo to walka z wiatrakami... Kiedyś było inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazjuk_7777 - interesujący filmik. później prysznic i na imprezę do znajomych, gdzie przytuleni będą słuchać pierniczenia gospodarzy o nowym aucie i wspaniałym seksie miesiąc temu na urlopie w Chałupach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że nasz seks nie jest taki całkiem do bani i bleee... Nie. Po prostu on nie potrzebuje (jego słowa) udziwnień, ja bym czasami chciała, ale jak to nie, nikogo do niczego zmuszać nie chcę. Zdarza sie, owszem, że sie postara, tzn. klepnie w tyłek, albo pociągnie zaw losy, ale minetki, to nie miałam robionej już z miesiąc czasu.... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×