Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira likom

Uroki seksu zbiorowego - proszę o Wasze komentarze

Polecane posty

Gość mira likom

Wreszcie wakacje - tyle, że goraco jak sam diabeł. Niedawno miałam do czynienia - to taki fajny ciag wydarzeń kilku nocy - z seksem zbiorowym, w tym pierwsze moje doznania w seksie z druga dziewczyną. Mimo pewnych oporów - jestem zachwycona. Chciałabym podyskutować z innymi dziewczętami i kobietami na ten tema, osobami mającymi doświadczenie w kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuzjadziadka
tfu zboczki :( za moich czasów tego nie było a też było pięknie bez tych dodatkowych emocji :) ale temu pokoleniu to już nawet kwadratowe jajca do podjarania nie wystarczają tylko szukają i szukają sami nie wiedzą czego a i tak znajdą tylko gówno w lesie , ot taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaka
Dziadku - to złudzenie. Seks zbiorowy, nie do konca jest tozsamy z seksem grupowym i byl zawsze. Pamietam opowiesci tescia o szalonych wydarzeniach w akademiku politechniki gdanskiej w 1963 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszący w górę Szkot
ooooooooooooooooooopp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks zbiorowy to jest to :) kilka razy miałem przyjemność uczestniczyć w takich zabawach i do dzisiaj je wspominam z wielka uciechą:D:D:D najlepsza (dla mnie) byla oczywiście konfiguracja 1m + 2k, bo jak wiadomo od seksu z dziewczyna lepszy jest jedynie seks z dwoma dziewczynami :D nawet jeśli nie miałem szans obu zadowolić to i tak było cudownie :) bez wahania bym to powtórzył, ale ostatnio trafiam na same jakies pruderyjne, zakompleksione i przede wszystkim chorobliwie nieśmiałe laski co to trzeba je na minetke namawiać a o analu juz nie wspominając :( gdzie sie podziała tamta dawna otwartość i dzikość ? może ulotniła sie z biegiem lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liniii
Pytanie: na co nalezy zwracac uwage w seksie zbiorowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiornik zbiorowy
Żeby Cię - jak jesteś facetem - przez pomyłkę nie zasadził od tyłu inny facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim na dobór towarzystwa, na pewno nie może być przypadkowe, wtedy można załapać coś bardzo nieprzyjemnego :( poza tym ludzie ci muszą być zaufani, tak aby cały czas panowała odpowiednia atmosfera i żeby nikogo nie poniosło i nie posunął się za daleko. seks to zabawa i przede wszystkim należy sie dobrze bawić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaków
trzeba uważać na: 1. Higienę i stosowne zabezpieczenia 2.Wzmiankowany powyżej dobór towarzystwa - żadnych odmieńców, zazdrosnych choć pogodzonych z kwestia żon, byłych kochanek, gadatliwych koleżanek z pracy 3.Na alkohol - im wiecej tym gorzej. Wszelkie prochy i trawy wykluczone z góry 4.na przestrzeganie zasady, iz ruchanie się wszystkich ze wszystkimi nie oznacza, że lekko grubawa pania Jadzia nie ma adoratorów - czyli zwracamy uwagę na innych, jesteśmy empatyczni 5. Nie komentujemy cudzych wdzięków w wzwodzie lub w czasie jego braku 6. Słuchamy innych - jeśli baba stanowczo mówi " nie w tyłek" to słowa te oznaczają dokładnie to co ona mówi 7. ciekawskich sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliogo
trzy małzenstwa ugadaly sie na seks zbiorowy, gaszą swiatło i kotłują się na dywanie nagle swiatło sie zaswieca i jeden facet mowi: -tak nie bedzie, ustalmy jakies zasady ja juz trzeci raz komus loda robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liniii
Odpowiedz: zeby nie zostac pominietym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booooo
Odlotek ty to zawsze masz swoje danie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co wyczytałam na kafeterii byłam bardzo sceptycznie nastawiona co do magii ale nie mając nic do stracenia spróbowałam i wszystko się odmieniło jak byłam w totalnym szoku i nadal jestem. To niewiarygodne;) Jeśli ktoś ma podobną sytuację albo chce poznać moją lub podzielić się swoim doświadczeniem to piszcie: paulina87 małpa interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroki to np. ciąża bliźniacza od dwóch ojców. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×