Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicol94

Wyciek płynu z odbytu po analu!

Polecane posty

Gość Nicol94

Pisałam juz tu rano, ale do tej pory wypływa mi brązowy płyn z pupy :( Nie wiem co sie dzieje. Czy to niedobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka z bielska-białej
wystarczy nie parzyć się w kaczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol94
Taa, ale chcę mieć zachowane dziewictwo i na razie inaczej nie mogę. Ma ktoś lepsze rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie moge z tych lasek co sięrżnąw dupe, obciagają gały i myślą, ze sa dziewicami hahaha przeciez to nie o to chodzi zeby blone zachowac to jest aspekt czysto biologiczny, a dziewica to osoba ktora nigdy nie wspolzyla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooo
Zrób sobie lewatywę, załóż ciepłe majtki i czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol94
Dzisiaj na szczęście już nic nie wypływa :) Odbyt też już się powoli zamyka. I to żadna prowokacja, przecież człowiek ma prawo robić rzezy na jakie ma ochotę no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol94
Jestem, bo mam błonę. Przecież nikt nie będzie myślał, że nie jestem, jeżeli będę mieć tą błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdfgdfggjfg
Nicol94 Uprawiałaś sex i uważasz się za dziewicę hehe Tępe są te małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdfgdfggjfg
Antepenultimate Zauroczyłaś mnie :) jesteś śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki93
masz racje...lepiej się dawaj posuwac w tylek bo dalej bedziesz dziewicą jak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malolat85
Hahaha!!! co za bladz, uwielbiam takkie dawaj sie spotkamy, zerzne cie w dupe, a pozniej pocisne prosto w oczy ze jestes szmata, kocham hardcore!!! Tez to lubisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analnaa
kup sobie zatyczkę. mi tak samo cieknie i wtedy wkladam sobie korek i już nie kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj
Odbyt też się samoczynnie nawilża wiec jak wyplywa to znaczy ze nie był czysty,najlepiej wody nalać do wanny i wlozyc palec albo 2 i tak dlugo masowac az wszystko oczyścisz,lub poprostu lewatywa:classic_cool: pozatym sex analny jest zajebisty w polączeniu z orgazmem,niezapomniane przezycie i gowno tam boli,trzeba umiec się rozluźnić !!:D rżnij pupe ile wlezie i masuj przy tym cipke a sama zobaczysz,jak nastapi lekkie krwawienie to znaczy ze się poobcierałaś wiec nie buj się,po 2 dniach przejdzie i kup żel durexa ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol94
Jestem dziewicą czy się wam podoba czy nie, dziewictwo to stan umysłu, a skoro tak uważam ,to nią jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do swojej matki i powiedz: "Słuchaj Mamo, kolesie rżną mnie analnie, ale nie martw się, wszystko jest ok, tylko coś mi cieknie..." Takiego g****a jak ma w głowach współczesna młodzież, to tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna prowokacja, ale obrazuje swietnie myslenie maloletnich, tepych dzid. Brawo! "Jak tylko w d**e, to dziewica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatkaj korkiem analnym. Tu pełno lasek chwali się, że takie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaaa ale głupopia małolatka, jesli współżyjesz z chlchlopakiełopakiem to po Co masz komus mówic Ze jesteś dziewicachlopakieł nie ośmieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w mordę! :-D Dziewictwo to stan umysłu ?! Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×