Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elodie93

Ciąża - czy to mozliwe ?!

Polecane posty

Gość Elodie93

Nigdy w życiu nie sądziłam, że napisze na tym forum o takim właśnie problemie ale, widać cuda się zdarzają. Otóż od niedawna współżyje z moim chłopakiem (zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą). Czasami podczas pettingu mój chłopak mizia mnie w okolicach rodnych penisem ale bez prezerwatywy. Podczas tego nigdy nie miał wytrysku. Zdarza się, że na chwilkę wchodzi we mnie, ale przy tym również nigdy nie doszło do wycieku spermy. Za mniej wiecej 2 dni powinnam dostać miesiąckę ( nie mam jeszcze regularnie, pare dni zawsze się spóźnia). Ostatnio zaczęłam panikować, że jestem w ciązy. Byłam 3 lub 2 dni temu z moim chłopakiem po test ciążowy. Wyszła jedna kreska, że nie jestem w ciązy, ale test robiłam tak koło 11.30 poranny mocz oddałam koło 8, wiec niby to też zmniejsza prawdopodobieństwo prawidłowego wyniku testu. Niby mam objawy takie jak przed miesiączką, czyli wzdęty brzuch, ból piersi, ogólnie złe samopoczucie, mam gazy ale oprócz tego jestem senna, mam mdłości, może nie jakieś wielkie ale mam ( mdłości miałam też przy ostatniej miesiączce). Mam też białą wydzielinę z pochwy, ale dodam że mam tam infekcje więc to tez może być tego przyczyną. Nie wiem co mam o tym myśleć strasznie się boję i czekam z utęsknieniem na okres ;( ;( Powiedzcie mi co wy na ten temat sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno
Napewno nie jesteś w ciąży, za moment dostaniesz okres więc nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio?
w wydzielinie z penisa tam też są plemniki,wiec polecam na przyszlosc nie "miziac sie" tam bez ogumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie93
Ale jak myślicie, mogę być w ciązy, czy raczej nie ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×