Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala manieczka

czy Waszym mezom tez sie odechcialo

Polecane posty

Gość mala manieczka

Jestem w 8 mc i od jakiegos czasu mojemu mezowi calkiem sie odechcialo seksu, do niedawna musialam go mocno przekonywac a teraz w ogole nie ma ochoty, przynajmniej na klasyczny seks, bo mowi ze sie boi (raz troche krwawilam po seksie). No i pewnie trudno mu zapomniec ze tuz obok jest nasz dzidzius ;-) czy tez tak macie, moja kumpela przechwalala sie, jak to jej maz byl nakrecony jej wygladem i robili to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było dokładnie tak samo jak u Ciebie, za to po ciąży było jak mój pierwszy raz:D wytrzymasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początku
Na początku mój też nie chciał, bo się bał o maluszka (nie powiedział mi tego wprost ale się domyśliłam). Tłumaczyłam mu wiele razy że dzidziusiowi się nic nie stanie ale na marne. Dopiero gdy dałam mu do przeczytania artykuł w gazecie to uwierzył, ale i tak jakiegoś szaleństwa nie było. Wzięłam go też ze sobą do mojej pani ginekolog i mu wszystko wytłumaczyła, nawet mu powiedziała że seks w ciaży jest bardzo wskazany, bo przygotowuje szyjkę do porodu. Teraz jestem w 8 miesiącu i się dopiero zaczęło:) Jest zachwycony moim ciałem (chociaż nie wiem czym tu się zachwycać). I jednym słowem na życie erotyczne nie mam co narzekać. Mimo dużego brzuszka uważam że doznania są o wiele lepsze niż sprzed ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×