Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Ale ta Kaczka mąci...

Polecane posty

Niby chce zgody, pokoju w polityce a robi zupełnie co innego. I jeszcze chce postawić pomnik przed Pałacem Namiestnikowskim ku czci poległego brata. Czy przed Białym Domem w Stanach stoją jakieś pomniki prezydentów, którzy zginęli, np: Kennedy'ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram i.
jestem zniesmaczona calym tym cyrkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyt psst cyt
a od kiedy mamy się wzorować na Amerykanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cwelem nr 1 jest Januszek
on jest chory z nienawisci,chory na wladze, pluje jadem na prawo i lewo... powinien udac sie do specjalisty bo to przypadek kliniczny :o a i powinien zabrac ze soba ta wiedzme Staniszkisz :o zaslepiona baba mowi "pozwolmy Kaczynskiemu sie wyzalic" :o niech sie zali mamusi,a nie 40 milionom Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka zawsze macila
i macic bedzie, kazdy kto dal sie nabrac na te prymitywna, pelna falszu hucpe w kampanii wyborczej, jest po prostu debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wyprowadzasz się do
USA cieszę się, że jest taki Kaczyński, który nie pozwoli służalczemu rządowi na grzeczne dreptanie przed Rosjanami i wisi mi to, że oszołom, jest po prostu potrzebny, a kolesie z PO mają przecież całą władzę, czyli mogą pokazać jak się rządzi, mogą zacząć wprowadzać swoje projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sa chorzy ludzie
zieja taka nienawiscia ,ze sluchac tego nie mozna! Zolc,jad ulewa sie kazdym slowem,to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wyprowadzasz się do
USA cieszę się, że jest taki Kaczyński, który nie pozwoli służalczemu rządowi na grzeczne dreptanie przed Rosjanami i wisi mi to, że oszołom, jest po prostu potrzebny, a kolesie z PO mają przecież całą władzę, czyli mogą pokazać jak się rządzi, mogą zacząć wprowadzać swoje projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie grzeczne dreptanie
pzred Rosjanami ? Ty tez cierpisz na jakas manie przesladowcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jak się tak wściekać
będzie, to w końcu ktoś z jego otoczenia odda go na przymusowe leczenie? Bo przy takim upale, to i dla niego niebezpieczne jak mu ciśnienie tak skacze :) A do tego wyżej - monopol zarezerwowany wyłacznie dla bliźniąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cwelem nr 1 jest Januszek
powinien Jadzie Staniszkis wziac za raczke i udac sie do psychiatryka... gosciu jest zadny wladzy i teraz sie zwyczajnie odgrywa za to,ze przegral... i co z tego,ze PO ma cala wladze? bedzie pozniej kogo rozliczac z tego co zrobili lub z tego co nie zrobili, wiec nie skrzeczec PiSiory chore na wladze, bo jest i drugie dno tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka :):)
pomnik jak cos to wszystkim osobą ktore zgineły ..tak dla wyjasnienia ...jesli chodzi o krzyzy przeciez ta zgineło masa politykow , bardzo znanych madrych itp .. PO by tak pasowało zeby to ucichło ,maja tow dupie maja teraz władze ,i głupie gadanie ze wykorzystuja tragedie ludzie !!!! przeciez tam zgineli bracia siostry matki zony ,,ja sie nie dziwie ze oni to rozgłasniaja ciekawe jak by wam tak ktos bliski w takich okolicznosciacxh zginał siedzielibyscie cicho??????? ci co cierpia po starcie nawet nie maja pewnosci ze to co w trumnie przytwiezli ze to szczątki akurat tych osob ... wogole tak mieszaja przy tez katastrofie , ruski co innego nasi po odsłuchaniu tasm tez co innego .. nie wspomne o kradziezach tam w na miejscu ...jak pokazywali turystow co zbierali rzeczy , czesci ciała nawet znalezli .... wogole nie zabezpieczyli tego miejsca ... a co do Jarosława Kaczysnkiego .przeciez to był jego brat blizniak to mowia ze takie osoby jeszcze bardziewj to przezywaja jeszzce musiał zidentyfikowac zwłoki .. to ze nie ma rodziny jego sprawa to nie znaczy ze mamy go obrazac ....smiac mi sie chce bo moze i miał ciety jezyk ,a le nikomu krzywdy nie zrobił ...a taka nagonka ze udaje ..ja wierze w cos takiego ze ludzie sie zmieniaja ja sam aprzezywłam swoja tragedie inaczej sie patrzy na zycie , zal mi tylko ludzi ktorzy oceniaja kogos a wogole nie znajac ..Tak samo było zawsze dziennikarze gnoili pare prezydecka ...bo on mały on a brzytka ... byli dobrymi ludzmi wyksztyałconymi PROF. CIEKAWE ZE WY WSZYSCY TACY PIEKNI ..bark słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zyja kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwalna
i pomyslcie gdyby ten idiota zostal prezydentem...nie dosc ze sklucil narod, debile ida za nim to teraz kolejne cyrki robi...........wrrr takieog powinno sie wylac z polityki.....duren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobka nie popadaj w
histerie ! Wiesz, ilu ginie gornikow na stanowisku pracy? Co ,oni nie maja rodzin,dzieci? Ich dzieciom nikt nie funduje takich rent ani mozliwosci ksztalcenia czy godnego zycia.Bo co,bo gorsi,bo nie wyksztalceni,bo nie lecieli na wycieczke prezydenckim samolotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka :):)
taaa widac ze z PO .. odrazu wwalic ...wywalcie sobie psychola Palikota juz dawno powinien byc ukarany za obraze ...ale gdzie Po morze robic co chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka :):)
oki tylko to kto zarzadził po 40 tys premier T..... przeciez nie Kaczynski .w.iec miej sobie pretensie do swojej parti ..tu jest przykład ja trwonia kase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze te pieniadze
dostali od ruskich za milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka :):)
wycieczka ?? dobre sobie ...widac ze z ciebie marny/a patryjota ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobka dosyc masz
dziwne pojecie o patryjotyzmie,za malo lat masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Wiele osób ginie, mamy każdemu stawiać pomniki? Zresztą na Powązkach mają postawić jeden za kolejne miliony z nasze kieszeni. Dorosła osoba po tylu miesiącach powinna się potrafić pozbierać po śmierci. Kurcze, dzieciom umierają rodzice, a one jakoś potrafią nad soba zapanować bez rozgłaszania publicznie swojej żałoby i robienia cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Co ma do tego patriotyzm? Pewnie, według pisiorów patriota to ten który myśli tak jak Kaczyński, wszyscy inni to niemoralne ruskie pachołki. Sam to przyznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to......
hmmmm też na początku poruszał mnie ten temat - obecnie Pisowcy tak sobie nim gębę wycierają, zawłaszczają i dorabiają historyjki, wizje i ideologie, że słysząc Smoleńsk odczuwam już tylko niesmak... a przecież tym ludziom WSZYSKIM (bo nie zginęła tylko jedna osoba, jak nam wmawiają), którzy tam zginęli należy się szacunek. Co do Staniszkis po wczorajszej Kropce już jestem pewna, że to ZAKOCHANA NA ZABÓJ;) kobieta z klapkami na oczach- wybaczy i wytłumaczy wszystko co zrobi i powie Jarosław:) nawet gdyby komuś poderżnął gardło to pewnie powiedziałaby, że to przez ból i "pozwólmy mu";) a Lecha to powinni od razu do Watykanu z prośbą o beatyfikację i może skończyłaby się ta szopka w końcu... bo jak nie krzyż to pomnik po pomniku coś innego wymyślą...echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMineli
jaaasne.. ci obłąkani pisowcy chcieliby zrobić z Pałacu Prezydenckiego sanktuarium Kaczyńskich, a kustoszką - oczywiście córunię która zresztą tam się władowała tuż po katastrofie i tkwiła z rodziną aż do poniedziałku po wyborach... Ależ co ludzie za grosz przyzwoitości nie mają. A te oszołomy spod krzyża pod pałacem powinny mieć sprawę karną za znieważanie głowy państwa. Chociaż solidny prysznic z armatki wodnej może by tym moherom łby ostudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moherom co pilnują
krzyża powinien urząd miasta/dzielnicy codziennie naliczać opłatę za zajmowanie pasa pieszojezdnego... I odsetki za niepłacenie. Cyrki tylko urządzają, niesmaczne to wszystko, ci harcerze, co ten krzyż postawili powinni teraz przyjść i przenieść go na Powązki i jeszcze przeprosić naród za ten cały żenujący cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukaaaaaaaaaaaaaaa
Z pisiorami nie ma co dyskutować. Oni wiedzą najlepiej. Przecież to PO na czele z Tuskiem spowodowali tragedię. Śmieszy mnie to, że niby PO wykorzystywało katastrofę podczas kampanii. Przecież Kaczor rozdawał zdjęcia Kaczyńskich, tylko po to by ktoś go poparł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te Mohery i PiSudczyków rozgonić na cztery wiatry bo to jedna sitwa. Z nimi to w tej Polsce nigdy się nie ustabilizuje. Cały czas będą tylko podżegali do waśni. Tak jak kiedyś sprzedajna szlachta zrywała sejmy i sejmiki przez liberum veto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×