Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cedrynka

Jak zmiękczyć skórzane obuwie ??

Polecane posty

Witam, pytanie jak w temacie. Mam kilka par skórzanych butów - szpilek i pantofli, które są tak twarde, że zdzierają mi skórę stopy i nie mogę ich nosić :( Kosztowały mnie trochę i chciałabym sie nimi nacieszyć, ale ich noszenie sprawia ból... Wiecie jak zmiękczyć skóre obuwia?? W miejscach nad piętą, pod kostką i nawet na nosku?? Za sprawdzone porady bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak butu obcierały,to smarowałam je wcześniej kremem i czekałam aż dobrze wsiąknie,dopiero je zakładałam.Smarowałam je np.dzień przed wyjściem, na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj albo wepchać jakiś mokry papier, szmatę i zostaw na jakiś czas albo włóż w domu grubszą skarpetkę i połaź po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do dobrego sklepu
obuwniczego i kup taki specjalny spray do obuwia.Popryskasz w srodku i zakladasz na nogi,buty sie rozejda.Jeden warunek,but mi byc skorzany .Na plastik nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, z mokra szmatka juz próbowałam- nie wychodzi. Owszem, skóra najpierw staje się miękka, ale potem jak wyschnie, to jest jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz pod ręką!Ja smarowałam dove,bo taki miałam nawilżający!ALe może być też jakiś zwykły nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nadziejo :) Spróbujemy nastepnym razem... Mam nadzieję, że zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tez mam ten problem, super klapki drewniane i skorzana gora. Co naloze, to tydzien rany na nogach. Probowalam tylko woda pomoczy i chodzic w domu, jakby lepiej troche, ale nadal rany, obtarcia. A z kremem musze sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkii
nasmarować olejem do maszyn precyzyjnych, działa rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
idź do sklepu kup spray! a nie żaden krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez miałem ten problem , kupiłem skórzane buty wojskowe desanty , strasznie obcierały kostki, używałem kremu nawilżającego do rąk by je zmiękczyć , podziałało , w wypadku takich butów można jeszcze obwiązać kostki bandażami by zapobiegły ich ścieraniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denaturat, ale strasznie śmierdzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulate
W takim razie może lepiej poszukać innej marki butów? Bo ja np. mam botki i mokasyny z giatoma nicoli- też skórzane- i nie mam takich problemów jak ty. Skóra jest mięciutka, nic mnie nie obciera, jest wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rench
rozciągacz obuwia spray coccine rozciągacz do skór butów palc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×