Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaKasztan..

KŁÓTNIE.

Polecane posty

Gość paszla vont
idz ty kurwa z tymi swoimi problemami na chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna porazka...
na 2 randce o to, ze chcialam zaparkowac na 1 min na miejscu dla inwalidy... no ale nic mnie nie tlumaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaaaaaa
jestem z facetem już 7 rok i w sumie nie mieliśmy takich większych kłótni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszla vont
zamknij morde lachociagu buhaha zastanow sie pierwszo nad terminem ZWIAZEK ps. ile kurwa jeszcze takich problemowych tematow zalozysz? ty sama jestes jednym wielkim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój pierwszy temat dzisiaj. Nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu i bawić się w wyzywanki na forum. Nie życzę sobie abyś mnie obrażała/ obrażał - to świadczy źle jedynie o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
To i ja dodam te moje 3 grosze-po ok 3 miesiacach gdy taki kurwiszon z neta chciala nam zwiazek rozwalic nick miala ta pluskwa andzi cyferek nie dopisze z jej nicka,ta przekurwa w cholere zostala pogoniona moj sie tym zajol i od tamtej pory bloga cisza w naszym wtedy zwiazku teraz malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olevajka
To i ja dodam te moje 3 grosze-po ok 3 miesiacach gdy taki kurwiszon z neta chciala nam zwiazek rozwalic nick miala ta pluskwa andzi cyferek nie dopisze z jej nicka,ta przekurwa w cholere zostala pogoniona moj sie tym zajol i od tamtej pory bloga cisza w naszym wtedy zwiazku teraz malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×