Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIRAS

znaczenie długości

Polecane posty

Czy niski facet,przedział 165-170 cm,może uchodzić za atrakcyjnego/podobać się Tobie ?(oczekuję subiektywnego zdania użytkowniczek) Związałabyś się z takim ? Podobał Ci się kiedyś taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita z tropu:P
pewnie:) ale musialbys mnie czyms ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
mi się dwóch kiedyś podobało, niżsi faceci wyglądają młodziej, niż w rzeczywistości mają lat. myślę, że jeżeli dziewczyna czuje coś więcej do Ciebie to wzrost nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najpierw musi coś poczuć,zanim poczuje musi coś ją przyciągnąć,a wysoki wzrost jest wysoce pożądany przez płeć żeńską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragra
mój mąż ma 176 cm i jest ok ale mimo wszystko wolałabym jakieś 180-185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
być może jest pożądany, ale to osoba ma ujmować a nie wzrost, myślisz, że jak jesteś niski to nie masz w sobie czegoś co zachwyci niejedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu piszę o typach 165-170 gra,a Ty mi tu z średniego wzrostu kolesiem wyjeżdżasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę,bo wiele z Was zakłada buty na obcasie,chce czuć się jak kruszynka,bezpieczna w ramionach swojego misia,siadać mu na kolanka :P dlatego wysocy mają lepiej,z resztą dowiedziono badaniami,że kobiety wolą wysokich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
e tam, gadasz... a masz na tym punkcie, że jesteś niski jakiś kompleks, czy chciałeś znać po prostu zdanie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mały kompleks ale zdanie też chciałem znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost nie ma nic to gadania do tego czy jestes atrakcyjny czy tez nie . Ja mam 188cm- 190 cm i co to musi zonaczac ze jestem atrakcyjny bądz też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
inni mają gorzej:) a jeżeli chodzi o budowę ciała to jaki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes dobzre zbudowany , średnio czy tez masz duży brzych. Dobzre zbudowany facet jest bardzien atrakcyjne niz ta z wielki brzuchem od piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budowa szczupła,ale nie chuda,barki szersze od bioder :P bez brzuszka ale i bez kaloryfera :D nie jestem typem koksa,ale mam zamiar nieco poprawić sylwetke na siłce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_m
no właśnie, trochę siłki, obfitszy obiadek mamusi i będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie bierz żądnych odżywek tylko cwicz na sucho tak jak ja. Tylko że ja cwicze w omu bo mam własny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie chcę faszerować się chemią i tak już jej za dużo w jedzeniu :P nie będę przesadzał z tym obiadkiem bo mierzę sobie 169 :P a ważę 72 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonowa
Długość nie jest taka ważna - liczy się przede wszystkim grubość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz być chudy :D jeśli chodzi o wagę to nie narzekam :p,tylko holipcia z 10 cm więcej i byłoby idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomowa wejdz na wątek która ja założyłem i zobacz moje fotki jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem,nie znam się ale ja przy swoje wadze nie jestem gruby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuummmm
niras proponuje znalezc sobie poprostu niska drobna dziewczyne:) i sie kompleksu pozbedziesz! bo dla niej bedziesz tych misiem:) przy ktorym czuje sie bezpiecznie :) ale wiem tez z e duzo dziewczyn nie zwraca uwagi na wzrost. no wiesz przeciez jak sie zakochasz to juz nic nie przeszkadza!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno bieganie uruchamia hormon wzrostu:P Dla mnie to w sumie nie byloby wielkim problemem i jemu musialoby nie rpzeszkadzac, ze chodze w obacach. I tak znam takiego faceta, do ktorego kobiety "wala drzwiami i oknami". To moj kuzyn. I na dodatek jest blondynem, a takich podobno kobiety nie lubia. On ejst doskonalym przykladem czegos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×