Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kostuchna

On-ona-ja proszę o pomoc!

Polecane posty

Od razu przejdę do rzeczy. Byłam w związku blisko prawie 2.5 roku a od rozstania minęło nieco ponad dwa miesiące. Na początku kontakt z byłym urwał się lecz od jakiegoś czasu jest inaczej.. Problem twki w tym, że spotykamy się na zasadzie 'kolega- koleżanka' lecz w praktyce to wygląda nieco inaczej. ON ma dziewczynę, z którą zaczął się spotykać aby o mnie zapomnieć lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu.. Na każdym spotkanu do czego dochodzi między nami ( pocałunki, wyznania miłości, pieszczoty). ON podjął deycyjzę, że między nami już chyba nic nie będzie ( po wcześniejszych rozmowach ze mną, kiedy to wyznałam mu swoje uczucia wobec niego i ile dla mnie mnie znaczy). Lecz sprawa nie jest o tyle prosta, gdyż wiem, że ona kocha mnie nadal i nic się nie zmnieniło w związku z tym, że chciałby i chce na nowo ze mną spróbować ale już z kimś jest i zależy mu na tej osobie ale nie wie nawet czy ją kocha. Powiedział również, że jego uczucie wobec mnie nie ma pokrycia z uczuciem do tamtej dziewczyny.. Wie również, że będzie żałował podjętej decyzji.. Skoro zależy mu na niej, to dlaczego zdradzą ją ze mną? Rani i mnie i ją ale ona nie jest tego świadoma.. Pewnie znajdzie się ktoś, kto powie mi, że jestem głupią sz***ą.. Ale nie potrafię się powstrzymać przy nim. On bardzo wiele dla mnie znaczy. Każde spotkanie z nim daje mi tyle radości a zarazem bólu. Lecz nie umiem tego przerwać i nie chce tego robić.. Paradoks.. Po prostu potrzebuję tych spotkań z nim.. Nie potrafię o nim zapomnieć. Caly czas o nim mysle.. Z kazdej strony otaczaja mnie wspomnienia zwiazane z nim.. Prosze, doradzcie mi co mam w tej sytuacji zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×