Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystakkkakakaaa

dni wolne na stażu - czy bez problemu dali kilka dni pod rząd...

Polecane posty

Gość stażystakkkakakaaa

Wiat mam pytanko, -czy szefowa może nie wyrazić zgody, abym poszła na urlop kilka dni pod rząd (które mi się nazbierały po jakimś czasie pracy), - czy pozwolili wam w firmie wziąć np 1-2 dni na zapas. Tzn przypuśćmy, że na stażu jestem 2,5 mies, więc przysługuje 4 dni, a następne 2 po połowie mies. i chciałabym np. wziąć 5 dni wolnego to czy pozwolili wam ten 1 bądź 2 z tego mies. wziąć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dni Ci sie należą więc nie powinna stwarzać problemu. pewnie mozna się dogadać co do wolnego, bo tak czy inaczej bedziesz musiala je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kurcze no./.
no właśnie...nie powinna stwarzać,....ale wiem już, że na pewno nie podoba się szefostwu abym poszła pod rząd np na 4 czy 5 dni.....i właśnie chodzi mi o to czy może się po prostu nie zgodzić na to, abym poszła na kilka dni pod rząd mimo że mi przysługuje, czy jest może jakiś przepis że pracodawca "może odmówić" bądź "nie może odmówić" uropu wtedy i wtedy bo coś tam. a nie wiem nawet gdzie ta moja umowa jest wiec nie moge spr. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losieee
Przeciez to tylko staz ! A poza tym w umowie masz napisane, ze przysluguja Ci wolne dni i mozesz je wykorzystac jak Ci sie podoba i kiedy masz na to ochote. Bylam na stazu 8m-cy i nikt mi nie robil problemu z wolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×