Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

Gość a mnie podoba się ta para
fakt.....tony makijażu.....ciekawe jak wygląda bez tej oprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiuniaaczekoladaa HAHAHA jak jestes lesba to umow sie z nia :P a jakby miala cos madrego do powiedzenia to majac faceta by sie nie udzielala w temacie gdzie facet szuka romasnsu a co do prosakow to niech pochwali sie swoim cialem to jej znajdziemy nie jedno licho:P upierdolila sie tematu ajkby co dopiero liceum skonczyla:P a co do was moje drogie panie umowcie sie na male co nie co i nie zasmiecajcie mi mojego tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury...
Oceniam to co widzę na zdjęciach, a nie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
kasiula ... a co to bulszit.....???? nie znam takiego przekleństwa....ale bullshiet już tak...takie małe gówno prawda....no nie? a mamutowa jest ograniczona....i my to wiemy....tylko ty nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamutowa idz do swojego faceta moze zajm iesz sie jego prosakami:P a i jest tu pewna dama ktora chce z toba male co nie co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury...
bullshiet?? a w jakim to języku? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
mamutowa.....jesteś moja sąsiadką:)....co za pech:(....ale jeszcze tylko jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a mnie podoba się ta para bylo tak od razu napisac tutaj to bym nie polemizowal z ta idiotka mamutowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
amerykanckim:)....hehe...bo anglicy używają innego...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
innego przekleństwa ..sie ma rozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
mamutowa....ty przejebałaś całe swoje życie...kafe to tylko ostatnie twoje podrygi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamutowa my to wiemy ale nie martw sie nie bede skurwysyenem i Cie juz nie potepie tylko jak masz naprawde faceta to idz mu zrob loda lepiej niz masz pierdolic takie glupoty w moim temacie bo w Twojej ci[pie nie jedna skaze bysmy znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam bulszit bo tak sie to slowo wymawia a niektorzy moga miec problem. nie jestem lezbijka ale potrafie obiektywnie ocenic urode innej kobiety. poza tym jest to forum na ktorym kazdy moze sie udzielic... po prostu jestes wku.rwiony ze mamutowa napisala tak a nie inaczej i wiekszosc potencjalnych (o ile by sie takie znalazly) lasek nawet na ciebie nie spojrzy przez te cale prosaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
kasiula....wymawia bulsiet....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezedury...
Niby dorosłe kobiety, a wstawiają takie słitaśne foteczki jakby były gimnazjalistkami :o A w ogóle to Panie chyba z uczuciowego, więc spadać do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiuniaaczekoladaa przeczytaj JEGO ostatni post bo jakbys byla intyligetna kobieto to bys wiedziala ze mamutowa to tak naprawde facet ktory czesto pisze" że przgrał swoje zycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze tematu! My kobiety w porownaniu do mezczyzn to nie mamy problemu z ocena innej kobiety. Nie uwlaszcza to nam w zadnej sposob. Sprawa ma sie inaczej z mezczyznami, ktorzy nigdy nie powiedza, ze inny jest przystojny, bo to takie troche pedalskie,co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
a po twojemu to byłoby jakbyś mówiła "łajt for mi"...zamiast "łejt fe mi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podoba się ta para
czyli wungiel zamiast węgiel....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamutowa i kasiuniaaczekoladaa i to sama osoba czyli facet! mamutowa napisala jestem idiotka i przgralem swoje zycie na kafe to czesto pisze jeden facet a ta druga pacjent / ka to ta sama osoba i tez facet "po prostu jestes wku.rwiony " i tak pochlebnie sie wypowiadal o mamutowej czyli o sobie. a wiec mamutowa i kasiuniaaczekoladaa wypierdalac z tego tematu bo na wasze posty na pewno juz nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kasiuniaaczekoladaa a jak by nie mial tych prosakow to bys sie nim zainteresowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×