Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

Gość da silva
Kasiuleczka szukasz kogos?:) ja jestem chetny sie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da silva
hej jest jakas chetna na mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumbruniu kolacja czeka, ja wykapana i pachnaca tez 👄 a hekcio sobie chrapcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da silva
mamutowa...jestes boooska...wspaniala..przesliczna..mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsmen
A ty chyba dawno nie ruchałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem cały ten wątek, dowiedziałem się co za krostki mam na powiece (nie wiem skąd to się wzięło, jestem zadbanym chłopakiem.. można to jakoś skutecznie usunąć?) i tylko jedno ciśnie mi się na usta.. powiem po anglijsku bo tak mi łatwiej to wyrazić :D : Discussion on internet is like the special olympics... no matter if you win or lose, you're still retarded. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianoItaliano21
Najsmieszniejsze jest to, ze wtracaja sie do tematu baby typu mamutowa czy tam cos z czekoladka (nie pamietam tego nicku, jakis taki gowniany jest) a w swoich stopkach maja zamieszczone chujowe zdjecia z chujowymi zwierzetami. Nie wiem dziewczyny co Was sklonilo do kupna tego gowna na czterecha lapach, ale kurwa ani to fajne z mordy ani z postury. Na pewno nie kierowalyscie sie inteligencja (wnioskuje to po tym temacie) ani nie pomagal Wam ,w doborze czworonoga, ktos kto takowa posiada. Naprawde chwalenie sie (tak to trzeba nazwac) tym czyms podobym do psa (bo 4 lapy i uszy) nie jest spoko a wrecz ujmuje Waszej inteligencji (chociaz ciezko cos ujmowac z niczego). Pozdrawiam, Marek 21 lat, student dzienny prowadzacy dobra firme w miescie wojewodzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no nie czepiaj się, bulldogi francuskie są zajebiste ;) jedno natomiast jest pewne, to forum nie służy i nigdy nie służyło kulturalnej i bogatej merytorycznie dyskusji, to raczej intelektualno-rynsztokowa rozrywka, lecznica kompleksów i porady sercowe od osób zdesperowanych samotnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co tam widnieje na zdjeciach, na pewno nie mozna nazwac psem. Co najwyzej przerosnieta swinka morska, uszy pasuja. Chociaz sa bardziej podobne do szynszyla ale morde to do swojej pani troche (tak samo kwadratowa). Poziom merytoryczny rozmowy jest bardzo niski, wystarczy popatrzec na bledy jakie sadza dwie kolezanki od niby-psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graty
do mamutowej i tej drugiej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plamki_Fordyce%27a ponad 80% facetow (i wiele kobiet) ma cos takiego, wiec jesli dla was to oblecha to znaczy ze jestescie jeszcze dziecmi, ktore nie zaznaly seksu. wyszlo na jak ze jestescie malymi, zakompleksionymi, sfrustrowanymi dziewicami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graty
*wyszlo na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci i na czym stanęło? poszukujący znalazłeś adekwatną lalę dla siebie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaaczekolada
MarianoItaliano21 studencie dzienny prowadzący doobra firme w mieście wojewódzkim: ogólnie rzecz biorąc z twojej wypowiedzi wynika ze pierdolisz głupoty. znajdujesz się w brodziku intelektualnym bo wyżywasz sie na forum na moim psie, który tak naprawdę niczemu ci nie zawinił. masz zapewne same kompleksy i nie potrafisz obiektywie spojrzec na temat. popatrz na siebie a potem oceniaj innych bo jestem pewna ze moj pies inteligencja i uroda wyprzedza cie już na starcie. uważasz ze to ze wypowiadam się na forum ujmuje mojej inteligencji?? powtórzę jeszcze raz: znajdujesz się w brodziku intelektualnym i zabierz się do leczenie kompleksów już dzisiaj, a rozdawanie ulotek na przejściu dla pieszych nie nazwałabym prowadzeniem własnej firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy sie tak podniecacie ??:D mam w dupie to co tu napiszecie, to forum KAFETERIA....:) a to,że 80% doroslych mężczyzn ma te zmiany naskórne, moge dziekowac bogu ze trafilam na faceta,który należy do nieskazitelnej 20, bo jakbym trafila na takiego z prosakami ...:O na pewno nie chcialabym uprawiac z nim seksu a tym bardziej uprawiac seks oralny....bleh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze , wyszlo na jaw, jestem mala, sfrustrowana dziewica...a na kafe szukam potencjalnego kochanka na moj pierwszy raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoparolatek
wow szczeka mi opadla jak zobaczylem zdjecia w stopce jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamutowa ciesz się dziewice są teraz w modzie ale fakt to tylko forum dyskusyjne niektórym to się z prawdziwym życiem myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
mamutowa ktos kto ma swoje zdjecie na tego typu forum gdzie jest ono dostepne dla wszystkich lekko z głową miec nie może !!! juz bardziej zdrowi na umysle są ci co dają zdjecia narzadów , nic tego rodzaju ktoś ! w dodatku wcale nie jestes ładna , to i po co zdjecia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×