Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vi_

Orzeczenie rozwodu - odpis

Polecane posty

Gość vi_

Może ktos wie co mam zrobić - rozwodziłam się jakieś 6 lat temu - wyrok się uprawomocnił, mój b mąż się ponownie ożenił, a ja nigdy nie potrzebowałam zaświadczenia o rozwodzie. Teraz jestem w ciązy i tak sobie myślę, żeby nie było jakichs jaj podczas zapisywania dziecka USC to lepiej miec papier. Co powinnam zrobić, żeby go dostać? Napisać do sądu o dopis? Ale nie znam nr sprawy, ani daty kiedy sie odbywała sprawa... Jak myślicie - co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej!
-powinnaś zgłosić się do biura podawczego Sądu Okręgowego i zapytać co dalej w takiej sytuacji,przeważnie pisze się prośbę o przesłanie TYTUŁU WYKONAWCZEGO,albo jego odpisu na wskazany adres,do swojej prośby naklejasz znaczek 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
hej Hej! dzięki za pomoc a to teraz jeszcze są znaczki skarbowe?? obawiam się jedynie że poproszą o jakieś dane - typu nr sprawy albo datę, a ja pamiętam tylko rok i że to była jesień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś musisz podać
mniej więcej rok - będą szukać w archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VI_
ok, dzięki za pomoc - mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do byłego
i poproś go o datę rozwodu lub kopię odpisu...pewnie coś ma i pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do byłego
albo poproś kogoś znajomego aby pogadał z byłym o tych informacjach, jeśli sama nie chcesz się z nim kontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VI_
hehehe racja - pewnie coś ma, bo wiem, że się ponownie ożenił, ale naprawdę nie mam z nim kontaktu ani z nikim kto by wiedział gdzie teraz mieszka ani czym sie zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×