Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaBARDZOooo

4 raz chora w ciąży!!! laski, jak często chorowałyście???

Polecane posty

Gość zmartwionaBARDZOooo

hej dziewczyny! jestem w 34 tc i znowu się przeziębiłam:( prawdopodobnie przez schładzanie się przy wiatraku w ten upał i wcinanie lodów:( bardzo mnie to martwi, bo to juz czwarty raz w czasie ciąży i boję się o maleństwo..... w sumie kataru to nie mam, tylko lekki ból gardła i kaszel:( napiszcie coś o swoich doświadczeniach!! czy te choroby i ich leczenie wpływają na nasze kruszynki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a link gdzie
no skoro robisz wszystko zeby sie rozchorowac to do kogo pretensje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam chora co chwile..Wytarczylo,ze ktos przy mnie kichnal.. Jak wracalam z wizyt ze szpitala,to zawsze po paru dniach mnie rozkladalo.Jak czulam,ze cos sie dzieje od razu lapalam za wit c w tabletkach,mleko z miodem,herbate z malinami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaBARDZOooo
kurwy jebane i lamusy pierdolone nie odzywac sie jak nie macie nic madrego do powiedzenia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy jesze bedziesz zakladac ten temat?!!Nie potrafisz o siebie zadbac?Ja mam klime w domu i nie choruje.Wez juz przestan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututuytututuu
a ty matkaizona chyba dawno chuja w dupie nie mialas, bo chuju w gębie to juz nie wspomne; kto by do takie swinskiego ryja chcial wsaadzic cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy jesze bedziesz zakladac ten temat?!!Nie potrafisz o siebie zadbac?Ja mam klime w domu i nie choruje.Wez juz przestan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segbdfhb
ja chyba 2 razy brałam antybiotyk w ciąży, też byłam non stop chora, a wczesniej zdrowa jak ryba wogóle nie chodziłam do lekarza. Ciąża mocno nadwyręża organizm... jak widać To co teraz napisze nie jest po to żeby Cie straszyć, wiem że ciężarne wszystko biorą do serca (w końcu martwią się o dzieci) więc nie zadręczaj się tym co teraz napisze bo nie wiem co było tego przyczyną. Jak się urodziła moja córka wszystko było ok 10p/10. Dopiero później wykryli u niej wadę serca, ale jak już pisałam nie wiadomo co było przyczyną, możliwe że geny (moja mama też ma lekka wade serca). Co prawda już ta wada jej zanika tak jak przewidywali lekarze wiec sie już nie martwie. Pozdrawiam i trzymaj sie, już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segbdfhb
ja chyba 2 razy brałam antybiotyk w ciąży, też byłam non stop chora, a wczesniej zdrowa jak ryba wogóle nie chodziłam do lekarza. Ciąża mocno nadwyręża organizm... jak widać To co teraz napisze nie jest po to żeby Cie straszyć, wiem że ciężarne wszystko biorą do serca (w końcu martwią się o dzieci) więc nie zadręczaj się tym co teraz napisze bo nie wiem co było tego przyczyną. Jak się urodziła moja córka wszystko było ok 10p/10. Dopiero później wykryli u niej wadę serca, ale jak już pisałam nie wiadomo co było przyczyną, możliwe że geny (moja mama też ma lekka wade serca). Co prawda już ta wada jej zanika tak jak przewidywali lekarze wiec sie już nie martwie. Pozdrawiam i trzymaj sie, już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertgerg
Ja ie chorowałam a jeśli pojawił się ból gardła, to leczylam domowymi sposobami (herbata z cytryną). Zresztą nie miałam czasu bo pracowałam do końca ciąży... Natomiast czytałam wtedy że takie choroby powodują że dziecko dostaje od matki przeciwciała. Zatem działanie nie jest szkodliwe, no chyba że jesteśmy hipochondryczkami i prosimy lekarza o lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
zresztą ból gardła i chrypka to nie choroby. lekki kaszel też nie. bez paniki. tego nawet leczyć nei trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdl
Teraz na szczescie jest odpowiedni syrop, który można przyjmowac będąc w ciązy i podczas karmienia piersią. Zapytajcie w aptece o Prenalen. Jest to syrop tylko z naturalnych składników i co ważne posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz IP Centrum Zdrowia Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strussskowa
Moja siostra brała własnie ten syrop kiedy dopadlo ja przeziębienie w ciązy i rzeczywiscie przeszło to jakos obok niej, wiec rzeczywiscie syrop działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×