Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyglupia

za wąska pochwa a brak odczuć

Polecane posty

Gość przyglupia

Po prostu ciekawi mnie pewna rzecz. Czy kobieta może być za wąska? Ja mam 118 lat i jestem dziewicą. U gina na badaniu nie byłam (wybieram się od 2 lat). I tak: najmniejszego dostępnego tamponu nie włożę sobie za chiny ludowe, bo po prostu mnie cholernie boli i piecze jakby wejście samo, bo głębiej jest ok (raz mi się udało włożyć ale już nigdy tego za mego dziewictwa nie zrobię, a z aplikatorem to się boję użyć) A i podczas masturbacji nigdy nie mogłam włożyć sobie nawet palca, a mam bardzo drobne dłonie. Dopiero ostatnio mi się udało, bez bólu na szczęście ale też bez JAKIEGOKOLWIEK odczucia. Nic kompletnie nie czułam. Czy podczas stosunku będzie inaczej? Będę bardziej podniecona? Czy po prostu będę musiała nauczyć się swojego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalanananaa
stara jesteś 118 lat huhuhu nie jedno przeżyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglupia
No oczywiście że 18. A miałabym problemy z badaniem przez pochwę? Bo per rectum nie mam zamiaru (podobno bardziej boli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś
dziewicą to nie będzie cię badać przez pochwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś
a przez tyłek to nie boli tylko ma sie potem uczucie jakbyś dalej miała palec w środku - ale nie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, musisz się nauczyć, wszystko przyjdzie z czasem (i z kolejnymi próbami rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sądziłaś że od samego
włozenia czegokolwiek ma ci być dobrze? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego jak
"wąska pochwa". Póki co masz zamknięte wejście do pochwy błoną dziewiczą, więc wydaje ci się że i pochwa mała. Pochwa rozciąga się jak balonik... Jak się dobrze popieści, to wszystko się zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie włożyłaś palca wystarczająco głęboko aby coś odczuć bo błona przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×