Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasztan_owka

bardzo nieprzyjemny zapach...

Polecane posty

Od paru miesiecy w okolicach intymnych zajerestrowalam bardzo przykry zapach ktory dotyczy takze mojego partnera(u niego tylko czasami). Jestem po dwoch wizytach u lekarza ginekologa lecz zadne testy niczego powaznego nie wykryly. Nastepna wizyte mam za 3tygodnie. Do tego czasu jedyna rade jaka dostalam jest ograniczenie w uzywaniu mydla lub duzej ilosci zelu po prysznic.Niestety nic to nie dalo, zapach tylko sie nasila. Od pewnego tez czasu pojawila sie tez biala wydzielina z pochwy lecz bezzapachowa co przez lekarza zostalo uznane za normalny objaw(nigdy wczeniej nie mialam uplawow pomiedzy okresem). Mieszkam w Irlandii i niestety wiele razy spotkalam sie z krytyka tutejszej sluzby zdrowia. W najblizszym czasie nie planuje wyjazdu do polski co pozwoliloby mina wizyte u specjalisty dlatego tez bardzo prosze o pomoc. Chcialam tez dodac ze od ok 2 lat mam tego samego partnera,oboje dbamy o higiene i jestesmy bezradni, problem wystapil okolo 3-4miesiace temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuasztan_owka
no wlasnie o to chodzi ze juz dwa razy robilam serie badan i nic tam nie wyszlo. ja sie dobrze na tym wszystkim nie znam ale z tego co wiem to tu wszystkich lecza tylko antybiotykami. z tego co powiedzial doktor nie jest to grzybica ani zadna powazniejsza choroba weneryczna. niestety w aptece tu nie ma zadnych polsrodkow jak w polsce. moze jest to cos zwiazane z ph czy bakteriami i wystarczylo by uzyc propolisu lub czegos podobnego ale tu niestety tego nie stosuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmakaja
Dorcia a co ty masz z tym za problem??Nie interesuje cie temat to tu nie zagladaj i daruj sobie durne komentarze bo tylko sie osmieszasz. Dziewczyna ma problem wiec szuka rozwiazania,co ci to przeszkadza?? Zastanawiam sie czy liczba przy twoim niku oznacza twoj wiek bo jesli tak to ..ja juz do ciebie nie mam zadnych pytan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisiczka ruda
Dorcia, ty masz cos z lbem? Moze upal ci zaszkodzil? Walnieta baba. Autorko, podmywaj sie jogurtem i jedz duzo kiszonej kapusty , jezeli masz do niej dostep. Trudno cos doradzic... a moze do innego lekarza bys poszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam bardzo podobnie,często miałam infekcje,z którymi nie moglam się uporać.Stosowałam różne preparaty,niestety bezskutecznie,o higiene dbałam z przesadnością co też nie służyło.Mój obecny gin zakazał używania papieru toaletowego zapachowego,myć się raz dziennie,ewentualnie dwa(nie więcej).Pozatym polecił najpierw płyn Lactacyd Femina,który stosyje się co dwa,trzy dni.Gdy dolegliwości mineły używam lactacyd femina ale emulsji do codziennego stosowania.problem zniknął dlatego uważam,że powinnaś zrobić wszystko by dostać ten płyn.Jeśli masz możliwość niech ktoś Ci nawet paczke wyśle,naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×