Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilosiaaa

MARCÓWKI 2011

Polecane posty

WITAM I ZAPRASZAM DO TOPIKU WSZYSTKIE PRZYSZŁE MARCOWE MAMUSIE PRZEŻYJMY TE MAGICZNE 9 MIESIĘCY RAZEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane cieszę się razem z Wami... Bo też już jestem na dobrej drodze... ogólnie termin wypadał by mi na sam początek marca, 2 testy pozytywne... Pierwszy raz druga kreseczka lekko widoczna, dziś już mocniejsza a we wtorek wizyta u gin., na pierwszej nic nie stwierdził bo za wcześnie... Temperatura waha się raz 37'1 37'4 odrzuca mnie od kawy i papierosów, i chimery straszne raz płacze raz się śmieje... To chyba oznacza że mogę być pewna na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale wole ten topik stworzylam go z mysla o moich znajomych dziewczynach z topiku wczesne objawy ciazy -pomocy abysmy niezasmiecaly tamtego topiku i mialy swoj własny ale dziekuj ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho dziewczynki ja wczoraj oglądałam swoja 6tygodniowa fasolke pozdrawiam was mamusie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ilosiaa tam cie nie ma tu cie nie ma jak sie czujesz ja byłam dzisiaj na usg widziałam swoja fasolke jest sliczna zaczyna sie siodmy tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniorku super kochana jestesmy w tym samym momencie ciazy prawie bo ja w 8 jestem teraz to super ciesze sie bardzo ja mam wizyte 19 sierpnia niemoge sie juz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieli nas tylko tydzien ja mam kolejna wizyte 25 sierpnia mam nadzieje ze wszystko sie ułozy strasznie sie boje na badania mi nie dała mowiła ze przy kolejnej wizycie ja juz nie wiem co myslec moze cos zauwazyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za malusi jest dlatego niedala ci niemartw sie ja dostałam odrazu ale to moj bobo wiekszy jest troszke i dlatego to sie niemartw nic wszystko jest wporzadku niestresuj sie zobaczysz 25 bedziesz oglądała swojego pływaczka zdrowego:) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowywanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/292688274133518/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/292688274133518/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×