Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *-9-012596

Biorę drugi cykl tabletki Harmonet,dziwne kłócie w jajnikach,ból podbrzusza..

Polecane posty

Gość *-9-012596

nie wiem czy to może być ciąża czy raczej skutek uboczny tabletek? Po pierwszym opakowaniu,po odstawieniu plamienie normalne,dziś zaczęłam drugi tydzień z drugiego opakowania.. hmm.. przy pierwszym opakowaniu nie miałam takich objawów,jeszcze dziś strasznie mnie głowa bolała i takie jakby szybkie zmiany ciśnienia miałam.. hmm.. już nie wiem z czego to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja je brałam przed
pierwsza ciąza , cykle były regularne , co do minuty ;-) Nie były obfite , nie przytyłam , czułam się dobrze Po ciązy tez je brałam ,ale zauwazyłam ze wtedy miesiączki były bardzo obfite ( widocznie inaczej działały niz przed ciązą ), nie przytyłam Podobno przez trzy miesiące mozna się zle czuc po jakichkolwiek pigułkach , bo organizm sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-9-012596
ja je tez brałam przed ciążą i wszystko w porządeczku,ciąży niechcianej nie było,nie przytyłam i żadnych innych objawów nie miałam,dlatego teraz się dziwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w prawdzie nie brałam harmonet tylko diane35 jednak skończyłam na 2 tabletce... Tak mnie bolała wątroba że myślałam że się wykończę... nic nie jadłam bo chciało mi się wymiotować i ledwo chodziłam bo strasznie kręciło mi się w głowie i miałam ciemno przed oczami. Nigdy więcej żadnych takich tabletek! Kłócie w jajnikach też miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×