Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się nad ubezpie

ile zarabia OWCA - ubezpieczenia

Polecane posty

Gość zastanawiam się nad ubezpie

Myślę o tym by zająć się ubezpieczeniami, ile dostanę jako owca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Agent
Dobry nie schodzi z 10.000 / mc Kiepski nic nie zarabia , ale dobrym być to trzeba chcieć no i trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo32
Zarobki zależą często bezpośrednio od sprzedaży. Na początku jest trudno, ale jeśli ma się zapał i umiejętność rozmowy z ludźmi, to jakoś idzie ;) ja jestem w trakcie zmiany pracy i znalazłem coś tkiego: http://www.financialrepublic.org.uk/optymalizacja-zus-biuro-rachunkowe/optymalizacja-zus-europejska-strona-polski.php Pracowałem już na podobnym stanowisku, ale nie odpowiadały mi relacje z szefem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam ktoś tam
Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która to robi od lat i mówi, że teraz początkujący nie maja szans na szybki zarobek. Wręcz odwrotnie - pracujesz na własnej działaności, więc musisz opłacić zusy - srusy, mieć na bilet, czy paliwo. Przez kilka miesięcy musisz mieć z czego dokładać. Ja mam zdany egzamin na agenta, ale mimo to się nie zdecydowałam - nie stać mnie na dokładanie do czegoś, co może przynieść zyski za rok, albo za dwa.... Ale ogólnie to fajna praca - z ludźmi, w ruchu:) Jak ktoś lubi to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×