Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

a ja się pochwalę

Polecane posty

bo mam notebooczka takie małe, a tak cieszy :) no poprostu banan na gębie od samego wejścia kuriera do tej pory (z przerwą na sen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareeeekkk
a co to jest netbooczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej więcej Samsung N150 granatowy taki babski gadżecik ;) też mam stacjonarny, a ten to tak dla radochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no apewo Ci sie przyda na jakieś wypady pobyty poza miejscem zamieszkania, jest podręczny możesz go wszędzie wtulić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak pomyślałam, że na wyjazdach byłby przydatny do szukania info na bieżaco i do poczty, bo teraz coraz więcej jest miejsc z dostępem do netu, czy to na mieście, czy na kwaterach/w hotelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty durna, Ewo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee... nie, no na urlopie to ja na kafe raczej wchodzić nie będę :) poza tym większośc jednak wolnego spędzam tam, gdzie na pewno żadnego dostępu do netu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wam z rana, jak sobie kogos zjedziecie? współczuję... albo nie, nie współczuję, mam to w dupie i ciesze się swoim netbooczkiem :) :) :) a co do użyteczności - tak jeszcze pomyślałam, ze oprócz wyjazdów, to jest dobry, żeby np. komus zdjęcia pokazać, np. rodzicom, nie odpalając dużego kompa i nie ciągając wszystkich do niego, albo filmik można sobie obejrzeć gdzieś... no nie wiem... na pewno jakieś zajęcie mu znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jappa21
No i super, że wygrałaś:) Jedyne co wygrałam, to kilogram jabłek na dożynkach:) Ale też się cieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju jeju
netbuczusia sobie kupila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jaki udany podszyw że też komuś sie chciało... i to tak ze wszystkim, nawet stopkę skopiował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh0rse
znudzi ci się mnie laptop cieszył 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze swojego topiku zwłaszcza bo ty tak chcesz pocałuj się w wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, w dwa dni? ja juz się tydzień przed cieszyłam :) tak szybko to ja sie nie nudze tym, czego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlazłam sobie na kafe z notebooczkiem jednak fajnie się pisze, w sumie nawet nie jest do tego za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ewa? w duupie mam twojego kompa. w ogole to chcialam ci powidziec stara lambadziaro ze mnie wkurwiasz swoimi zlotymi radami. To tak za jakis moj wczesniejszy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektrobody
Ewuś_33 a ty nie powinnaś już iść spać co? Aaaaaaaaaaaa jeszcze Dobranocka przecież. No fakt zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa lubisz robic loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa lubisz robic loda?
jak to jest robic loda? to ostatnia rzecz jaka moglaby mnie zainteresowac:D po prostu ciekaw jestem czy lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×