Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dario88

Zdarzyło się wam ze z rodziny zobaczył was ktoś nago??

Polecane posty

Gość Dario88

witam... właśnie dzisiaj rano jak wstałem i zaczynałem sie ubierać to mam mi weszła do pokoju i zobaczyła mnie nago:(:(:(.... a jak to rano bywa u chłpców penis nam stoi... też mieliście lub miałyście takie sytuacje?? jeśli tak to przez kogo i w jakich okolicznościach... było mi głupio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibki gibąś
no i to często jak sie kąpie z żoną , a jak jestem pijany to chodze w samych slipach przed wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......lol.....
Ja tam zanim się ubiore to zamykam drzwi i staje do nich tyłem i wtedy szybko gacie zkładam;p A rano zawsze mam namiota xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
Ciotka, teściowa, kuzynka. Niejednokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario88
no wiesz u mnie tez byly zamkniete;) nie spodziewanie weszla... a jesli chodzi o namiocik to chyba kazdy ma rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario88
spragniony 1978... oj wszystkie cie widzialy... a w jakich sytuacjach?? i co widzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
wszystkie trzy naraz na dożynkach jak smagałem swoim biczem i zaganiałem trzodę do obory. Poza tym wujek na bukkake barbórce 2007 i sołtys jak wycierałem w firankę w jego oknie po podglądaniu m jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
Ja drzwi miałem tylko przymknięte w przypadku ciotki i teściowej, jeśli chodzi o kuzynkę to graliśmy w rozbieranego pokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
Dario88 ciotka nakryła mnie w pokoju jak sobie trzepałem, przyznała się później, że obserwowała mnie dłuższy czas. Teściowa wlazła do pokoju jak się ubierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaamoń
a mnie zawsze interesowało i interesuje dlaczego ZAWSZE u WIĘKSZOŚCI z Was rano...jest namiocik... ;) hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
Spoza rodziny to kumple, parę koleżanek, ostatnio sąsiadka :P wyrwała mnie spod prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniony1978
ostatnio pokrył mnie pies jak trzepałem, przyznał się że mnie obserwował od dłuższego czasu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego tu się wstydzić? Bo nie rozumiem? Przecież Twoja mama widziała Cię nago więcej razy niż wszystkie Twoje dziewczyny razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×