Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lawwwenda

Wywalające korki w mieszkaniu

Polecane posty

Gość Lawwwenda

Mam połączoną instalację z kuchni i jednym z pokoi. W kuchni jest podłączona lodowka, mikrofalówka, piec elektryczny i czajnik, a w pokoju komputer, telewizor i wieża. Gdy w kuchni włączam piekarnik i np. czajnik lub mikrofalówke, to wywala korki i w pokoju i w kuchni. Potrafi tak wywalic z 4 razy dziennie. Juz wymienialam ten korek, ale nic to nie dało. Co powinnam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawwwenda
Korek wymieniłam na taki z taką samą wartoscia, bo bałam się że inny bedzie nieodpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesssssss
mozesz dac wieksze amperaz ale wtedy uwazaj by nie bylo przeciazenia bo mozesz spalic instalacje elektryczna jak masz starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na jaki? u mnie za kazdym razem wywalalo sie jak wlaczylo mikrofale na pelna moc i wsytarczlo wymienic korek na wiekszy a najlepiej to zadzwond o spoldzielni i niech przysla elektryka i ci zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesssssss
a jakie masz korki chodzi o amperaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu bym sama nie grzebała a wezwała elektryka albo kogoś znajomego co się na tym zna ....jak coś będzie nie tak spalisz całą elektrykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu musiałam się z tym pogodzić - w sensie, jak idzie mi pralka, to raczej nie powinnam włączać czajnika i bojlera, bo mi wywali korki. taka instalacja, niestety jak na razie nic nie mogę z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektro
Kup bezpiecznik 25A.Chyba, że masz instalację zrobioną w aluminium to wtedy uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×