Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzały_Facet_38

Moja kobieta ne chce ze się kochać bo nie może osiągnąć orgazmu

Polecane posty

Gość dojrzały_Facet_38

Ona źle się z tym czuje a ja jeszcze gorzej. Jest mi smutno, że jej nie jest dobrze. Dzisiaj się rozpłakała z tego powodu. A ja czuję się paskudnie, nieba bym jej przychylił, żeby tylko była szczęśliwa a tu taki klops. Daje z siebie wszystko. Kolacje, łóżka z baldachimem, długa gra wstępna, albo inaczej - szybki numerek. Ona lubi seks, sama często go inicjuje. Jest otwarta, nie ma zahamowań czy kompleksów. Więc nie wiem gdzie tkwi problem. Ona mówi, że to jej wina, że za bardzo się skupia. Jak jej pomóc? Bo powoli ją tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan pochwy po drugim porodzie
widać jesteś cienki w te klocki, albo nie działa tzw. chemia. Też kiedyś miałam kiepski seks z kiepskim kolesiem. A teraz jestem z takim, na którego widok mam mokro w kroku. Już przy pieszczotach szyi i piersi odpływam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukakasa
A bierze pigułki anty? Bo ja miałam taki sam problem. Odstawiłam pigułki i po jakimś czasie orgazm mam prawiie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela11111111
ja też tak mam, kiedyś płakałam, ale wreszcie się z tym pogodziłam. sex lubię, a że nie dochodzę, to też nie koniec świata. Mam męża i nie zamieniam szukać wrażeń z innymi. A orgazm, no cóż, mnie omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela11111111
ja np najbliżej jestem dojścia jak jest z zaskoczenia i wśród ludzi, ukradkiem. Ale takie akcje mogę na palcach policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvmmvvvvvvvv
ja proponuje tak gra wstępna stosunek w pozycjach mieszany stosunek w cola cao finisz w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k38
tylko z Tobą nie ma? a ze samą sobą ma? ...a czemu tak spina się Twoja kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×