Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w zmianach nie chodzi

moje dziecko bolało ucho-dosc lekko chyba bo tylko komunikował nie plakal-i w

Polecane posty

Gość w zmianach nie chodzi

dobe po bólu wylało mu sie cos z ucha cos jak woskowina ale płynne(rzadkie) co to mogło byc? dodam ,ze wysoko gorączkował przez 1en dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, moje dziecko miało to samo. Okazalo sie, ze to zapalenie ucha wewnętrznego, wiec jak najszybciej udaj się do pediatry, lub od razu do laryngologa, bo ból przy zapaleniu ucha jest straszny... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxxxa
Mój syn mial tak samo - wcale nie płakał ani nie miał temperatury, za to wylało mu się coś z ucha. W szpitalu lekarz opieprzył mnie, ze to przenoszone zapalenie ucha i byliśmy 3 tygodnie w szpiyalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zmianach nie chodzi
dzisiaj sie nie skarzy to jak to rozpoznac ,ze cos sie dzieje jak nic nie boli i nie ma temp? alexxxa?czemu 3 tyg w szpitalu spedziliscie? ile lat/m-cy maja wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie boli a za pare dni rozboli koszmarnie. Idź z dzieckiem do pediatry i sie nie zastanawiaj. Zapalenie ucha trzeba szybko leczyć. A paskudztwo na dodatek lubi wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tak ma ucho sie oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek dziecka nie ma tu nic do rzeczy, ale moja córka miała to od razu po porodzie, już miałam wychodzić do domu, a skarżyłąm się pielęgniarkom, że mała nie chce jeść ani spać, a one tylko się śmiały, że mam sobie ją przewinąć i będzie dobrze. Aż tu właśnie wypłynęło jej coś z ucha i zaczęła się panika. Antybiotyk, zastrzyki i 2 tyg w szpitalu zamiast wyjścia do domku:( czasami może ci się wydawać, ze dziecko jest marudne przez upały, a to właśnie infekcja sie rozwija. Nie trać czasu, lepiej się upewnić niz później żałować. Pamiętaj, że każda infekcja ucha może pozostawić po sobie jakiś ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×