Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Jakby co to jestem

Polecane posty

A ja rozpaczam na kanapie :P Zrobiłam sobie odrosty, i u góry głowy mi wyszła marchewka, dołu nie chwyciło, brązowa farba na to nic nie dała, paznokcie u lewej ręki mam dużo krótsze niż u prawej i wygląda to śmiesznie, a do tego od 3 dni cholernie bolą mnie sutki i mimo że biorę tabletki to boję się że zaciążyłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie makabra, przez to skróciłam zębami paznokcie u lewej ręki :P Mój dzwoni z pracy co godzinę i pyta czy boli dalej ^^ Najgorsze że nie wiem czy mogę test robić bo nie mam pojęcia kiedy to się mogło stać jakby co, mieszkamy razem więc nie ma jakiejś daty kiedy :( A jeszcze gorsze bo dziś idziemy na imprezę i nie wiem czy mogę pić 😭 UMRĘ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak rano, bo okres za 2 tygodnie :/ No ale kurde nie ominęłam ani nie wyrzygałam żadnej tabletki, chyba cud by musiał być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella najlepiej zrób test :) moja koleżanka zaszła w ciąże mimo, że brała tabletki anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gina w przyszłym tygodniu idę tak czy siak, umówiona byłam wcześniej. Kurcze, cassablanca, nie żartuj nawet bo mi się aż skręca w środku wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo już bierzesz te tabletki ? bo często jest tak, ze to one są przyczyną bólu piersi. Może Ci nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie to od 6 lat, w tamtym roku zmieniłam, ale miałam później pół roku przerwy, teraz od stycznia biorę znowu bo nas prezerwatywy denerwowały a zamieszkaliśmy razem, to by majątek na nie szedł... No i bardziej ufałam tabletkom :( A może być tak że boli od tego, że 3 opakowania pod rząd ostatnio brałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może dlatego bolą, ze nie zrobiłaś przerwy. Choć ja czasem tez nie robiłam przerwy i czułam się dobrze. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test (można je robić o każdej porze dnia). I koniecznie zrób przerwę po skonczeniu obecnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej brałam maks 2 opakowania pod rząd w wyjątkowych sytuacjach, i nic się nie działo, teraz musiałam 3 wziąć... Na testach pisze że jak się okres spóźnia to można o każdej porze, a przed okresem to rano tylko jest prawidłowy :/ Zrobiłabym teraz, ale - jak pisałam - nie mam nawet pojęcia kiedy orientacyjnie mogło się to zdarzyć, żeby 14 dni od stosunku odliczyć, bo praktycznie codziennie mogło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×