Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majjada

jak długo szukaliście pracy ?

Polecane posty

Gość majjada

Od poniedziałku aktywnie szukam pracy. 14 lipca obronilam dyplom :) napiszcie jak długo zajęło wam znalezienie pracy takiej ktora was zadawalała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
majjada ...jaki skończyłaś kierunek? jakiej szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjada
matematyka z informatyką , szukam pracy biurowej, obsługi klienta lub pracy w szokle ( ale ta to juz w nastepnym roku szkolnym bo teraz juz za póżno :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
a w jakim mieście jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjada
w Tarnowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokejszynn
masz dobry kierunek skonczony-na pewno prędzej czy później znajdziesz pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achunia...
4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko czasem ciężko.
a bierzesz po uwagę staż? chociaż nawet jak bierzesz to treraz już moze być ciężko, bo juz się środki na to kończą. Ja szukałam ok 4 miesiące i znalazłam ale staż. Ale w sumie nie narzekam, jest czasem dużo roboty, no ale przynajmniej się czegoś naucze. Ale zależy gdzie trafisz, bo niektórzy na stażu są tylko od kserowania/robienia kawki itp, mimo, że w ogłoszeniu pisze co innego. A napisałam, że nie narzekam, bo i tak z tego wszystkiego wychodzi, że na rękę mam więcej, niż gdybym miała na rękę normalnie [pracując gdzies n a umowę za najniższą krajową). Bo udało mi się załatwić takie dofinansowanie z urzędu jeszce) ale to już wynika z innej sytuacji. W każdym razie jak jest to staż z EFS-u, wtedy dostajesz ok 890 na rękę, więc nawet nie całe 100 zł mniej niż na umowie, a że od czegoś trzeba zacząć, to nie jest najgorzej. Oczywiście życze abys znalazła prace za większą kasę, ale to na prawde nie jest takie łatwe:) Tymvbardzej, że napisałaś, że szukasz pracy jako pracownik biurowy, czy obsługi klienta. Mój kolega skończył matme ( i nie olewał sobie studiów - jest gość mądry, rozgarnięty, itp) a i tak nie może znaleźć za bardzo nic w zawodzie. Też wszystko zależy od miasta. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×