Gość crazy_muffin. Napisano Lipiec 23, 2010 Hej, czy jest tu ktoś, kto korzystał z usług Akademii Kształcenia Indywidualnego Akademiaki? Bardzo proszę, aby tkoś udzielił mi informacji na temat przebiegu i skutków kursu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach