Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotaaaa

piekna sukienka tulipan, zobaczcie moja aukcje

Polecane posty

Gość dorotaaaa

Hej dziewczyny. niedługo wybieram się na wakacje i postanowiłam opróżnić szafę, żeby zarobić trochę kasy, ubrania są na prawdę super, sami zobaczcie http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12053328szczegolnie polecam tą sukienkę http://allegro.pl/item1160450432_elegancka_sukienka_tulipan_blady_pudrowy_roz_36.html jak macie pytania to piszcie tutaj albo na maila dorota_baj@wp.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona i zagubiona
niedosc że brzydkie to drogie jak na używane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
większość z tych ubrań założyłam tylko raz, a niektóre były tylko przymierzone, zapraszam do licytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska chyba cię pogieło
za tą sukienke to dałabym może 20 zł bo używana ,nawet nie wiadomo co za marka albo czy szyta na miarę wątpię żeby się jakaś frajerka za tą cenę znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka ładna
ale nie za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka ale co tam
no cośty na głowe upadła używana byle jaka kiecka za 150 , ja moje ciuchy BGN które mi w szafe zalegały i nałożyła 1 góra 2x sprzedam na allegro za jakieś 50-100zł nówki ,bo bez metek i troche używane ,bo ludzie nie wezmą za więcej a zarobić na czyjejś naiwności zamiaru nie mam jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie nie wszytko jest złe. owszem koronkowa bluzka czy torebka z cekinami poraża. jednak torebka dorothy perkins jest ładna, klasyka która można nosić do wszystkiego. czerwona mini z trola też najs. srebrna bluzka z reserved ujdzie choć 25 zł to przesada. zgadzam się co do jednego 150 zł za to za dużo. jednak tyle to kup teraz licytacja od 50 zł wiec można kupić taniej. także sukienka mi się podoba ciekawy krój, delikatny kolor, mimo ze dużo odkrywa jest elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
co do sukienki, nie nałożyłam jej ani razu, po prostu za ciasna się okazała, dlatego cena kup teraz to taka za ile ja kupiłam może z pól roku temu, ale uważam ze jest bardzo ładna i dlatego ją polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×