Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodaczek

Źle mi samej żyć! Szukam przyjaciół

Polecane posty

Mam 31 lat. Jestem po rozwodzie i samotnie wychowuję 3 letnią córkę. Dotychczasowe próby zbudowania jakiegoś nowego związku jak zwykle kończą się rozczarowaniem, wciąż kolejnymi rozczarowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo$ki EnriQe
Może napisz chociaż skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko się żyje samotnej kobiecie z dzieckiem, szczerze to na dzień dzisiejszy nie mam nawet z kim wyjść na kawę, smutne ale prawdziwe, praca, dom, dziecko i tak w kółko a gdzie poznać kogoś? w tym wieku nie wiem, czasem jestem załamana tym wszystkim, jak żyć dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo$ki EnriQe
No to ja mam daleko do Zamościa i nie lubię kawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rodaczku, nie wiem czy tu znadziesz przyjaciół....te forum jest dziwne, bo dużo tu przypadkowych ludzi... polecam wizaz.pl tam jest wiele fanych babek i zauważyłam, że niektóre kontynuują znajomości w realu... fajnie, że masz dziecko. Bez niej byłabyś jeszcze bardzie samotna...a tak ...najważniesza osoba jest przy tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swattkka
mam kontakt z bardzo fajnym facetem który mieszka blisko zamoscia,dla mnie to bardzo daleko a on opiekuje sie rodzicami wiec nasze spotkanie czy też przyjazń realna jest niemozliwa ,chetnie bym ci podała jego nr gg lub e-mail ale nie tutaj,jezeli chcesz podaj swój e-mail a ja ci podam,tylko nie pisz jemu skąd masz jego adres,jest to człowiek bardzo wartościowy choć piszemy o codziennych sprawach,chciałabym aby nie czuł się samotny i poznał kogoś ze swoich okolic :) co ty na to jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boratzluzytanii
hej,a po co wam przyjaciele czy kumple? do tego zeby was doić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×