Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meeer

nie znam sie na tym prosze o pomoc

Polecane posty

Jako że na pewno 90% kafe jest z miasta to sie orientujecie. Chce wymajać mieszkanie, mieszkanie jest bezczynszowe,a cena najmu to 1000zł+ media, czyli mam rozumiec ze to 1000 zl jest jednorazowe i co miesiac oplaty za media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to chyba 1000 zł co miesiąc plus media :D Dziwne że niby bez czynszu Coś nie tak jest chyba ? Ja wynajmuje 3 pokojwe i płace 800 zł ( czynsz odstępne i media ) Cufalem mi się trafiło inaczej pewnie bym płaciła po 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie pisze tak Mieszkanie bez czynszowe 45 m2, 2 pokoje, po remoncie w bardzo dobrym stanie. Nowe okna plastikowe, własne ogrzewanie gazowe (piec dwu funkcyjny). Umeblowana kuchnia. Cena wynajmu 1000 zł + media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma oc, pewnie boller na prąd lub gaz ( czyl wejdzie w media ) bedziesz płacić 1000 zł miesięcznie plus te media. Do tego sama palisz w piecu. jeśli tez jest na prąd lub gaz - to te "media" cię zjedzą, ewentualnie sama sobie będziesz węgielek kupować.... może wyść dużo..... jedź, zobacz, zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pisze tak jak tu jest "Cena wynajmu 1000 zł + media" to to logiczne że co miesiąc 1000 zł plus media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli trzeba palić samemu to się nie opłaca Podlicz sobie całość to Ci wyjdzie dużo A cena wynajmu 1000 zł to właśnie czynsz i odstępne czyli np mają czynsz 300 ileś zł to 700 za wynajem zdzierają do siebie Nie opłaca się !! Skąd jesteś i gdzie szukasz mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I y o u e
Ty chyba zartujesz? kto by ci wynajal za darmo??? placisz 1000 co miesiac + media to i tak nie duzo. ja wynajmuje 4 pokoje za 2000+ oplaty :) w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi zostawaly smugi ale
bezczynszowe czyli ogrzewanie na gaz a to wyjdzie duzo wiecej niz sam czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie bezczynszowe=ogrzewanie na gaz Ciebie w sumei nie interesuje, czy ono jest czynszowe, czy nie, tylko - ile płacisz na miesiąc i za co, czyli opłata stała tys zł plus media - musisz sie dokładnie dowiedzieć, jakie to media i mniej więcej ile to wyjdzie na miesiąc - nawet przez telefon właściciel/-ka powie Ci orientacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
to, że mieszkanie jest tzw. "bezczynszowe" to nie oznacza, że płacisz tylko za rachunki. Oznacza to, że mieszkanie jest np. w domku jednorodzinnym, gdzie się nie płaci czynszu co miesiąc do wspólnoty i tylko tyle. Ten 1000zł to jest odstępne dla właściciela, które płacisz co miesiąc. A w ogłoszeniu napisano, że "bezczynszowe", bo często w innych ogłoszeniach ceny podawane są np. 1000 zł + opłaty i w tych opłatach jest czynsz, a to zazwyczaj suma kilkuset złotowa, więc pewnie właściciel chciał podkreślić, że w opłatach nie ma czynszu. Jeśli jednak mieszkanie ma ogrzewanie na gaz i jest duże i wysokie to ja bym się zastanowiła. Czasem lepiej zapłacić ten czynsz i nie martwić się, że rachunek za gaz będzie na 600zł/m-c. Ale to już twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijk
"Oznacza to, że mieszkanie jest np. w domku jednorodzinnym, gdzie się nie płaci czynszu co miesiąc do wspólnoty i tylko tyle" dzadzudzi - glupoty gadasz... do wspolnoty nie placi sie czynszu tylko comiesieczne zaliczki... ja mam bezczynszowe mieszkanie, bo wlasnie place co miesiaqc zaliczki na konto wspolnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkania sie nie kupuje
w "bezczynszowych" mieszkaniach płaci sie za zarzadzanie, fndusz remontowy, wywóz smieci, i dalej w zaleznosci od standartu za utrzymanie czystosci, zaliczki za wode i jej podgrzanie, ogrzewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×