Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja już nie mam siły nic :((((

szukam wygodnych platform/szpilek z ćwikami itp - czy te atmosphere sa wygodne??

Polecane posty

Gość ja już nie mam siły nic :((((

J.W - szukam w miarę wygodnych, ale nie masakrycznie drogich....chodzi mi o sandały....allegro już chyba całe przeszukałam i jest strasznie mało:( Zależy mi żeby był wysoki obcas - z jak najgrubsza platformą, aby była mniej odczuwalna wysokość:) ). Najlepiej bym zamówiła w necie bo już nie mam siły po tych sklepach łazić:/ Chociaż różnego rodzaju sugestie też mile widziane co do sklepów stacjonarnych. Najprędzej to w deichmanie pewnie, widziałam tam nawet jedne zajebiste (podobne do tych z atmosphere, ale jak tylko przymierzyłam to się załamałam. Okropnie niewygodne, od razu stopa się przesuwała, a wiem, że jak jest but dobrze zrobiony, to nogi nie powinny cierpieć( najcześciej w szpilkach przecierają mi się stopy tuż za palcami, a tak nie powinno być, bo mam jedne buty(kozaki) z gothic dream, obcas chyba ponad 13 cm, platforma ze 3-4 cm i tysiąc razu wygodniejsze niż niektóre szpilki 2 razy mniejsze, ani razu to podbicie stopy mi ise nie obtarło. Mam też inne buty z deichmana (graceland) i też nie jestem z nich zadowlona. Więc stwoerdzam że deichman to niestety badzeiwie. Znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/item1148718554_sandaly_platforma_szpilka_cwieki_k470_37.html - niestety nie ma nr 36:/ może gdzieś ktoś takie widział albo podobne (sklepy internetowe, itp). http://allegro.pl/item1151786583_atmosphere_czarne_sandaly_cwieki_zamki_36_3.html - te też bardzo mi się podobają, chociaż tamte są bardziej klasyczne i nie wiem czy te np. do pracy tez bym mogła ubrać. Może ktoś ma te buty - są wygodne? Czy w ogóle nie da się w nich chodzić??? P.S - nie oczekuje komentarzy " beznadziejne te buty" itp , tzn jak już ktoś chce, to niech sobie podziamie, ale to do mnie nie trafi bo każdy ma swój gust, w takim stylu mi się buty podobają dlatego też nie zadaje pytań "czy są fajne czy nie jak myślicie" :D chodzi mi o porady typu czy są wygodne, jeśli ktoś takie ma, albo ewentualnie gdzie mogę kupić podobne buty do takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam to nizejjjj
te drugie wygladaja ciekawiej a czemu nie chcesz na allegro ich kupic i pytasz gdzie mozesz takie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×